Αποτελέσματα αγώνων Γ'Εθνικής & ΕΠΣ Κοζάνης

Αποτελέσματα αγώνων Γ’Εθνικής & ΕΠΣ Κοζάνης

Γ’Εθνική 1ος όμιλος

23η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας – Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας 0-2
Καμπανιακός – ΦΑΣ Νάουσα 0-1
Εορδαϊκός – Καβάλα 0-4
Δόξα Προκυνητών – ΑΕ Ποντίων 3-0 α.α.
Απόλλων Καλαμαριάς – Μακεδονικός Φούφα 3-1
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας 1-0
Ρεπό : Ορφέας Ξάνθης

 
1 Απόλλων Καλαμαριάς     55
2 Δόξα Δράμας                   54
3 Λαγκαδάς                         43
4 Νέστος Χρυσούπολης    33
5 Καμπανιακός                  32
6 Νάουσα                           30
7 Ορφέας Ξάνθης             28
8 Καβάλα                           28
9 Απόλλων Παραλιμνίου  27
10 Μακεδονικός Φούφα   26
11 Α.Ο. Καρδίας                  25
12 Δόξα Προσκυνητών      19
13 Αλμωπός Αριδαίας       18
14 Εορδαϊκός                      14
15 ΑΕ Ποντίων                     5

Γ’ Εθνική (1ος Όμιλος – 24η Αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Α.Ο. Καρδίας
Νέστος Χρυσούπολης – Καμπανιακός
Δόξα Δράμας – Εορδαϊκός
Νάουσα – Δόξα Προσκυνητών
Καβάλα – Απόλλων Καλαμαριάς
Αλμωπός Αριδαίας – Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

 

Α’ Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (21η Αγωνιστική)
Αναγέννηση Εράτυρας – Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 0-3 α.α.
Α.Σ. Βελβεντό – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 5-2
Α.Ε. Άνω Κώμης – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 0-0
Φ.Σ. Κοζάνη – Α.Μ.Σ. Γαλατινή 5-0
Α.Ε. Ποντίων – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 5-0
Αλιάκμων Αιανής – Τιτάν Σερβίων 0-0
Εθνικός Βατερού – Α.Ε. Κοζάνης 2-1
Μακεδονικός Σιάτιστας – Μακεδονικός Κοζάνης 4-0
1 Α.Ε. Ποντίων                          48
2 Μακεδονικός Σιάτιστας      44
3 Φ.Σ. Κοζάνης                         44
4 Εθνικός Βατερού                  36
5 Α.Ε. Κοζάνης                          36
6 Α.Σ. Βελβεντό                        36
7 ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης             31
8 Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής   31
9 Αλιάκμων Αιανής                       31
10 Α.Μ.Σ. Γαλατινή                     30
11 Μακεδονικός Κοζάνης           29
12 Αναγέννηση Πτολεμαΐδας     26
13 Τιτάν Σερβίων                          26
14 Α.Ε.Κ. Καλαμιάς                       8
15 Α.Ε. Άνω Κώμης                          6
16 Αναγέννηση Εράτυρας              1

Επόμενη αγωνιστική – 22η
Κοζάνη – Α.Ε. Άνω Κώμης
Γαλατινή – Α.Σ. Βελβεντό
Α.Ε. Καλαμιάς – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Αλιάκμων Αιανής
Π.Α.Ο. Κοίλων – Εθνικός Βατερού
Τιτάν Σερβίων – Μακεδονικός Σιάτιστας
Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Ε. Κοζάνης
Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής – Αναγέννηση Εράτυρας

 

Β’ Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος – 18η Αγωνιστική)
Ακρίτες Κοζάνης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου 4-0
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Αναγέννηση Λιβαδερού 0-0
Αναγέννηση Αργύλου – Α.Ο. Κρόκου 0-3
Πρόοδος Μεταξά – Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευή 0-0
Έλατος Ελάτης – Ερμής Πλατανορρέματος 2-1
Α.Ε. Κρανιδίων – Κεραυνός Πετρανών 0-4
Δόξα Λευκόβρυσης – Α.Σ. Καρυδίτσας 1-0
1 Δόξα Λευκόβρυσης         44
2 Ακρίτες Κοζάνης              39
3 Ερμής Πλατανορρεύματος     37
4 Κεραυνός Πετρανών               37
5 Κένταυρος Πρωτοχωρίου      36
6 Α.Ο. Κρόκου                             31
7 Έλατος Ελάτης                         30
8 Α.Ε. Κρανιδίων                         22
9 Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής   18
10 Πρόοδος Μεταξά                   16
11 Αναγέννηση Λιβαδερού         14
12 Α.Σ. Καρυδίτσας                      11
13 Αναγέννηση Αργύλου            10
14 Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης             7

Επόμενη αγωνιστική -19η
Α.Ο. Κρόκου – Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής
Ερμής Πλατανορέμματος – Αναγέννηση Αργίλου
Κεραυνός Πετρανών – Πρόοδος Μεταξά
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Έλατος Ελάτης
Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Κρανιδίων
Α.Σ. Καρυδίτσας – Ακρίτες Κοζάνης
Δόξα Λευκόβρυσης – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Β’ Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος – 18η Αγωνιστική)
Δόξα Μικροκάστρου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 3-3
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 1-0
Ηρακλής Κρυόβρυσης – Ερμής Ασβεστόπετρας 1-1
Ελπίδες Ελλησπόντου – Πολυνίκης Πτολεμαΐδας 3-0 α.α.
Πρόοδος Κομνηνών – Δράσις Τσοτυλίου 2-2
Δόξα Βερμίου Πύργων – Κοζάνη 2004 2-0
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας Αναβολή
1 Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας     41
2 Δράσις Τσοτυλίου                                35
3 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου        35
4 Ηρακλής Κρυόβρυσης                         33
5 Ατρόμητος Πτολεμαΐδας                     32
6 Δόξα Βερμίου Πύργων                       30
7 Ερμής Ασβεστόπετρας                        29
8 Βέρμιο Καρυοχωρίου                           27
9 Ελπίδες Ελλησπόντου                        27
10 Δόξα Μικροκάστρου                        20
11 Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας         17
12 Πρόοδος Κομνηνών                           16
13 Κοζάνη 2004                                         7
14 Πολυνίκης Πτολεμαΐδας                  -3

Επόμενη αγωνιστική – 19η
Δράσις Τσοτυλίου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Πρόοδος Κομνηνών
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Δόξα Μικροκάστρου
Κοζάνη 2004 – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ερμής Ασβεστόπετρας – Βέρμιο Καρυοχωρίου
Ελπίδες Ελλησπόντου – Ηρακλής Κρυόβρυσης
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας – Δόξα Βερμίου Πύργων

 

Γ’ Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (12η Αγωνιστική)
Α.Ε. Περδίκκα – Α.Ε. Καισαρειάς 3-2
Εθνικός Πτολεμαΐδας – ΑΙΑΣ Μικροβάλτου 2-3
Α.Σ. Προάστειο Προαστείου – Απόλλων Αυλών 0-3 α.α.
Ρεπό: Δαναοί Κοζάνης
1 Α.Ε. Περδίκκα         28
2 ΑΙΑΣ Μικροβάλτου   27
3 A.E. Καισαρειάς       18
4 Δαναοί Κοζάνης       16
5 Απόλλων Αυλών         15
6 Εθνικός Πτολεμαΐδας   1
7 Α.Σ. Προάστειο Προαστείου  -5

Επόμενη αγωνιστική – 13η
Δαναοί Κοζάνης – ΑΕ Καισαρειάς
Απόλλων Αυλών – ΑΕ Περδίκκα
ΑΣ Προάστιο Προαστίου – Εθνικός Πτολεμαΐδας 0-3 α.α.
Ρεπό: Αίας Μικροβάλτου