Γ’Εθνική 3ος όμιλος
18η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων 3-0
(5′ – 88′ Τοπάλης, 85′ Τακίδης)
Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου 1-3
(60′ Μαγκάκης / 6′ Χαϊτίδης, 69′ Ηλιάδης, Τσορλίνης)
Πανλευκάδιος – ΑΕ Λευκίμμης 1-0
Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός 0-0
Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης 1-1
Καστοριά – Δόξα Κρανούλας 0-3α.α.
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος
Βαθμολογία
1.Μακεδονικός Φούφα 36
2.Τηλυκράτης 34
3.Ερμής Αμυνταίου 31
4.ΑΕ Λευκίμμης 28
5.Νέος Αμφίλοχος 28
6.Θεσπρωτός 25
7.ΑΕΠ Καραγιαννίων 22
8.Δόξα Κρανούλας 21
9.Εθνικός Φιλιππιάδας 20
10.Σκουφάς Κομποτίου 14
11.Πανλευκάδιος 14
12.Αστέρας Παραποτάμου 11
13.Καστοριά 9
Επόμενη αγωνιστική – 19η
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Δόξα Κρανούλας
ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα
Τηλυκράτης – Πανλευκάδιος
Νέος Αμφίλοχος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ερμής Αμυνταίου – Αστέρας Παραποτάμου
Θεσπρωτός – Καστοριά
Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου
ΕΠΣ Κοζάνης
Α΄Κατηγορία
20η αγωνιστική
Μακεδονικός Σιάτιστας – Εθνικός Βατερού 2-0
Α.Ε. Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Ακρίτες Κοζάνης 1-0
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Τιτάν Σερβίων 0-1
Φ.Σ. Κοζάνη – Α.Μ.Σ. Γαλατινή 2-0
Δόξα Λευκόβρυσης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 1-5
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης- Αλιάκμων Αιανής 4-1
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Α.Σ. Βελβεντό 4-0
Βαθμολογία
1.Μακεδονικός Σιάτιστας 53
2.Φ.Σ. Κοζάνη 51
3.Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 49
4.Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 46
5.Μακεδονικός Κοζάνης 32
6.ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 31
7.Τιτάν Σερβίων 30
8.Α.Μ.Σ. Γαλατινή 26
9.Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 25
10.Α.Ε. Κοζάνης 24
11.Εθνικός Βατερού 22
12.Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 19
13.Α.Σ. Βελβεντό 19
14.Αλιάκμων Αιανής 16
15.Ακρίτες Κοζάνης 16
16.Δόξα Λευκόβρυσης 1
Επόμενη αγωνιστική – 21η
Εθνικός Βατερού – Αλιάκμων Αιανής
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Α.Σ. Βελβεντό – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Μακεδονικός Κοζάνης – Δόξα Λευκόβρυσης
Ακρίτες Κοζάνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Τιτάν Σερβίων – Α.Ε. Κοζάνης
Φ.Σ. Κοζάνη – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
17η Αγωνιστική
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Έλατος Ελάτης 0-2
Α.Σ. Καρυδίτσας – Α.Ο. Κρόκου 0-2
Α.Ε. Καισαρειάς – Ερμής Πλατανορέμματος 3-3
Απόλλων Αυλών – Αίας Μικροβάλτου 6-2
Α.Ε. Άνω Κώμης – Αναγέννηση Λιβαδερού 1-1
Α.Ε. Κρανιδίων – Κένταυρος Πρωτοχωρίου 1-3
Ρεπό: Πρόοδος Μεταξά
Βαθμολογία
1.Κένταυρος Πρωτοχωρίου 41
2.Α.Ο. Κρόκου 37
3.Αναγέννηση Λιβαδερού 26
4.ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 25
5.Έλατος Ελάτης 24
6.Ερμής Πλατανορέμματος 24
7.Πρόοδος Μεταξά 21
8.Α.Ε. Άνω Κώμης 21
9.Α.Ε. Κρανιδίων 18
10.Α.Σ. Καρυδίτσας 18
11.Απόλλων Αυλών 11
12.Αίας Μικροβάλτου 9
13.Α.Ε. Καισαρειάς 6
Επόμενη Αγωνιστική – 18η
Α.Σ. Καρυδίτσας – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Έλατος Ελάτης – Α.Ε. Καισαρειάς
Α.Ο. Κρόκου – Απόλλων Αυλών
Ερμής Πλατανορέμματος – Πρόοδος Μεταξά
Αίας Μικροβάλτου –Α.Ε. Άνω Κώμης
Αναγέννηση Λιβαδερού –Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
17η Αγωνιστική
Δόξα Μικροκάστρου – Δόξα Βερμίου Πύργων 1-1
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Πρόοδος Κομνηνών 1-2
Α.Ε. Περδίκκα – Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 2-2
Δαναοί Κοζάνης – Ερμής Ασβεστόπετρας 2-1
Κεραυνός Πετρανών – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 2-4
Κοζάνη 2004 – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 1-5
Ρεπό: Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Βαθμολογία
1.Πρόοδος Κομνηνών 34
2.Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 30
3.Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 30
4.Ερμής Ασβεστόπετρας 29
5.Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 29
6.Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 28
7.Δόξα Βερμίου Πύργων 24
8.Α.Ε. Περδίκκα 22
9.Βέρμιο Καρυοχωρίου 22
10.Δαναοί Κοζάνης 17
11.Κεραυνός Πετρανών 10
12.Δόξα Μικροκάστρου 10
13.Κοζάνη 2004 1
Επόμενη Αγωνιστική – 18η
Δόξα Μικροκάστρου – Δαναοί Κοζάνης
Ερμής Ασβεστόπετρας – Κεραυνός Πετρανών
Δόξα Βερμίου Πύργων – Βέρμιο Καρυοχωρίου
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Πρόοδος Κομνηνών – Α.Ε. Περδίκκα
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ρεπό: Κοζάνη 2004
Γ’ κατηγορία
11η αγωνιστική
ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου – ΦΣ Εορδαϊκός 0-2
Ηρακλής Δρεπάνου – Αναγέννηση Εράτυρας 3-2
Δράσις Τσοτυλίου – Αναγέννηση Αργίλου 2-0
Δάφνη Πολυμύλου – Εθνικός Πτολεμαΐδας 4-1
Αστραπή Κλείτου – Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας 4-1
Βαθμολογία
1.Δάφνη Πολυμύλου 25
2.Δράσις Τσοτυλίου 19
3.Αστραπή Κλείτου 18
4.Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας 17
5.ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου 17
6.ΦΣ Εορδαϊκός 15
7.Αναγέννηση Αργίλου 12
8.Αναγέννηση Εράτυρας 10
9.Εθνικός Πτολεμαΐδας 10
10.Ηρακλής Δρεπάνου 8
Επόμενη αγωνιστική 12η
Δράσις Τσοτυλίου – Ηρακλής Δρεπάνου
Αναγέννηση Εράτυρας – ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου
Αναγέννηση Αργίλου – Αστραπή Κλείτου
ΦΣ Εορδαϊκός – Δάφνη Πολυμύλου
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας – Εθνικός Πτολεμαΐδας