Γ’Εθνική 3ος όμιλος
8η αγωνιστική
Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-1
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης 1-3
Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος 0-3
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου 2-0
Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου 3-1
Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Παραποτάμου 0-2
Ρεπό: Πανλευκάδιος
Βαθμολογία
1. Τηλυκράτης 19
2. Μακεδονικός Φούφα 16
3. ΑΕ Λευκίμμης 14
4. ΑΕΠ Καραγιαννίων 14
5. Ερμής Αμυνταίου 12
6. Νέος Αμφίλοχος 12
7. Δόξα Κρανούλας 8
8. Θεσπρωτός 7
9. Εθνικός Φιλιππιάδας 6
10. Σκουφάς Κομποτίου 5
11. Πανλευκάδιος 5
12. Καστοριά 4
13. Αστέρας Παραποτάμου 4
Επόμενη αγωνιστική 9η
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης
Νέος Αμφίλοχος – Θεσπρωτός
Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Λευκίμμης
Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας
Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά
Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα
ΕΠΣ Κοζάνης
Α’ κατηγορία
10η Αγωνιστική
Ακρίτες Κοζάνης – Εθνικός Βατερού 4-2
Μακεδονικός Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων 0-0
Α.Σ. Βελβεντό – Φ.Σ. Κοζάνη 0-4
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Μ.Σ. Γαλατινή 0-1
Μακεδονικός Σιάτιστας – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 0-2
Αλιάκμων Αιανής – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 3-2
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Α.Ε. Κοζάνης 3-0
Δόξα Λευκόβρυσης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 1-2
Βαθμολογία
1. Φ.Σ. Κοζάνη 27
2. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 27
3. Μακεδονικός Σιάτιστας 25
4. Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 22
5. ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 20
6. Μακεδονικός Κοζάνης 18
7. Α.Μ.Σ. Γαλατινή 18
8. Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 15
9. Τιτάν Σερβίων 14
10. Α.Ε. Κοζάνης 9
11. Ακρίτες Κοζάνης 9
12. Α.Σ. Βελβεντό 8
13. Αλιάκμων Αιανής 8
14. Εθνικός Βατερού 8
15. Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 4
16. Δόξα Λευκόβρυσης 0
Επόμενη Αγωνιστική – 11η
Εθνικός Βατερού – Τιτάν Σερβίων
Φ.Σ. Κοζάνη – Ακρίτες Κοζάνης
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Μακεδονικός Κοζάνης
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Α.Σ. Βελβεντό
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Κοζάνης – Αλιάκμων Αιανής
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Μακεδονικός Σιάτιστας
Δόξα Λευκόβρυσης – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
9η Αγωνιστική
Α.Ο. Κρόκου – Ερμής Πλατανορέμματος 3-1
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ε. Άνω Κώμης 1-1
Α.Ε. Κρανιδίων – Πρόοδος Μεταξά αναβλήθηκε
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Απόλλων Αυλών 5-1
Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Καισαρειάς 2-0
Αίας Μικροβάλτου – Έλατος Ελάτης 0-2
Ρεπό: Α.Σ. Καρυδίτσας
Βαθμολογία
1. Κένταυρος Πρωτοχωρίου 25
2. ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 17
3. Α.Ο. Κρόκου 17
4. Α.Ε. Άνω Κώμης 15
5. Ερμής Πλατανορέμματος 14
6. Αναγέννηση Λιβαδερού 14
7. Πρόοδος Μεταξά 10
8. Α.Σ. Καρυδίτσας 9
9. Έλατος Ελάτης 8
10. Α.Ε. Κρανιδίων 6
11. Α.Ε. Καισαρειάς 6
12. Απόλλων Αυλών 5
13. Αίας Μικροβάλτου 1
*από έναν αγώνα λιγότερο έχουν ο Μεταξάς και τα Κρανίδια
Επόμενη Αγωνιστική – 10η
Α.Ε. Κρανιδίων – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Α.Ε. Άνω Κώμης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Πρόοδος Μεταξά – Αναγέννηση Λιβαδερού
Α.Ε. Καισαρειάς – Αίας Μικροβάλτου
Α.Σ. Καρυδίτσας – Ερμής Πλατανορέμματος
Έλατος Ελάτης – Α.Ο. Κρόκου
Ρεπό: Απόλλων Αυλών
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
9η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Κεραυνός Πετρανών 3-0
Δαναοί Κοζάνης-Α.Ε. Περδίκκα 3-0 α.α.
Κοζάνη 2004-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 1-6
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Βέρμιο Καρυοχωρίου 3-0 α.α.
Δόξα Βερμίου Πύργων-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 2-4
Πρόοδος Κομνηνών-Ερμής Ασβεστόπετρας 3-1
Ρεπό: Δόξα Μικροκάστρου
Βαθμολογία
1. Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 19
2. Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 18
3. Βέρμιο Καρυοχωρίου 16
4. Πρόοδος Κομνηνών 16
5. Ερμής Ασβεστόπετρας 15
6. Α.Ε. Περδίκκα 15
7. Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 12
8. Δόξα Βερμίου Πύργων 10
9. Δαναοί Κοζάνης 10
10. Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 9
11. Κεραυνός Πετρανών 6
12. Δόξα Μικροκάστρου 4
13.Κοζάνη 2004 1
Επόμενη Αγωνιστική – 10η
Κοζάνη 2004-Δαναοί Κοζάνης
Α.Ε. Περδίκκα-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Κεραυνός Πετρανών-Πρόοδος Κομνηνών
Δόξα Μικροκάστρου-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ερμής Ασβεστόπετρας-Δόξα Βερμίου Πύργων
Ρεπό: Βέρμιο Καρυοχωρίου
Γ’ κατηγορία
5η αγωνιστική
Δάφνη Πολυμύλου- ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου 1-0
Αναγέννηση Αργίλου – ΦΣ Εορδαϊκός 2-1
Ηρακλής Δρεπάνου- Αστραπή Κλείτου 1-3
Εθνικός Πτολεμαΐδας – Δράσις Τσοτυλίου 1-1
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας – Αναγέννηση Εράτυρας 1-3
Βαθμολογία
Δάφνη Πολυμύλου12
Αναγέννηση Αργίλου 10
ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου 8
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας 7
Εθνικός Πτολεμαΐδας 7
Αναγέννηση Εράτυρας 6
Αστραπή Κλείτου5
Ηρακλής Δρεπάνου 5
ΦΣ Εορδαϊκός 2
Δράσις Τσοτυλίου – 2
Επόμενη αγωνιστική 6η
Αναγέννηση Εράτυρας-Αναγέννηση Αργίλου
Δράσις Τσοτυλίου – ΦΣ Εορδαϊκός
ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου – Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας
Αστραπή Κλείτου – Εθνικός Πτολεμαΐδας
Δάφνη Πολυμύλου-Ηρακλής Δρεπάνου