3η αγωνιστική – 1ος όμιλος
ΑΟ Καρδίας-Μακεδονικός Φούφα 0-0
ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου-Αλμωπός Αριδαίας 0-1
Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης 0-0
Δόξα Δράμας-ΑΠΕ Λαγκαδά 3-0
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών 4-0
Εορδαϊκός-Καμπανιακός 3-0
Ρεπό: ΦΑΣ Νάουσα
Βαθμολογία
Απόλλων Καλαμαριάς | 9 |
Δόξα Δράμας | 7 |
Νέστος Χρυσούπολης | 6 |
Ορφέας Ξάνθης | 5 |
Καβάλα ΑΟ | 5 |
Λαγκαδάς | 4 |
Εορδαϊκός 2007 | 4 |
Αλμωπός Αριδαίας | 3 |
Καμπανιακός | 3 |
Απόλλων Παραλιμνίου | 3 |
ΑΟ Καρδίας | 2 |
Μακεδονικός Φούφα | 1 |
Δόξα Προσκυνητών | 1 |
Νάουσα | 1 |
ΑΕ Ποντίων | 0 |
Επόμενη αγωνιστική – 4η
ΑΕ Ποντίων-ΑΟ Καρδίας
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Καβάλα
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Παραλιμνίου
Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός
Δόξα Προσκυνητών-Εορδαϊκός
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
Α’ κατηγορία
3η αγωνιστική
Α.Σ. Βελβεντό – Εθνικός Βατερού 1-1
Αναγέννηση Εράτυρας – Μακεδονικός Σιάτιστας 2-0
Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής – Α.Ε. Κοζάνης 1-2
Α.Ε. Άνω Κώμης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 0-0
Α.Ε. Καλαμιάς – Π.Α.Ο. Κοίλων 2-2
Γαλατινή – Τιτάν Σερβίων 2-1
Αλιάκμων Αιανής – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 0-1
Κοζάνη – Μακεδονικός Κοζάνης (Δευτέρα 26/9)
Βαθμολογία
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 9
Α.Ε. Κοζάνης 9
Μακεδονικός Κοζάνης 6
Α.Μ.Σ. Γαλατινή 6
Αλιάκμων Αιανής 4
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 4
ΠΑΟΚ Κοίλων 4
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 4
Εθνικός Βατερού 4
Αναγέννηση Εράτυρας 4
Μακεδονικός Σιάτιστας 3
Τιτάν Σερβίων 3
Α.Σ. Βελβεντό 2
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 1
Α.Ε. Άνω Κώμης1
Φ.Σ. Κοζάνη 0
Επόμενη αγωνιστική – 4η
Α.Ε. Καλαμιάς – Α.Ε. Άνω Κώμης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Γαλατινή
Π.Α.Ο. Κοίλων – Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής
Τιτάν Σερβίων – Κοζάνη
Α.Ε. Κοζάνης – Αναγέννηση Εράτυρας
Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Σ. Βελβεντό
Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Εθνικός Βατερού – Αλιάκμων Αιανής
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
2η αγωνιστική
Ακρίτες Κοζάνης – Έλατος Ελάτης 4-3
Α.Ε. Κρανιδίων – Α.Ο. Κρόκου 2-0
Δόξα Λευκόβρυσης – Αναγέννηση Αργίλου 3-0
Α.Σ. Καρυδίτσας – Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής 0-3
Αναγέννηση Λιβαδερού – Ερμής Πλατανορέμματος 2-4
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Κεραυνός Πετρανών 2- 2
Ελπίδες ΑΕΚ – Πρόοδος Μεταξά (Δευτέρα 26/9)
Βαθμολογία
Ερμής Πλατανορέμματος 6
ΑΕ Κρανιδίων 6
Ακρίτες Κοζάνης 6
Κένταυρος Πρωτοχωρίου 4
Δόξα Λευκόβρυσης 4
ΑΣ Καρυδίτσας 3
Αναγέννηση Αργίλου 3
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής 1
Έλατος Ελάτης 1
Κεραυνός Πετρανών 1
ΑΟ Κρόκου 0
Αναγέννηση Λιβαδερού 0
Πρόοδος Μεταξά 0
Ελπίδες ΑΕΚ 0
Επόμενη αγωνιστική – 3η
Αίας Μικροβάλτου ή Α.Ο. Κρόκου – Έλατος Ελάτης
Πρόοδος Μεταξά – Α.Ε. Κρανιδίων
Αναγέννηση Αργίλου – Ακρίτες Κοζάνης
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ερμής Πλατανορέμματος – Δόξα Λευκόβρυσης
Κεραυνός Πετρανών – Α.Σ. Καρυδίτσας
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Αναγέννηση Λιβαδερού
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
2η αγωνιστική
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Δράσις Τσοτυλίου 2-3
Ηρακλής Κρυόβρυσης – Δόξα Μικροκάστρου 2-0
Ελπίδες Ελλησπόντου – Πρόοδος Κομνηνών 2-0
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 0-6
Ερμής Ασβεστόπετρας – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 1-3
Κοζάνη 2004 – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 1-2
Δόξα Βερμίου Πύργων – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 1-1
Βαθμολογία
Ακαδημία Βοΐου 6
Ηρακλής Κρυόβρυσης 6
Μ. Αλέξανδρος Άρδασσας 6
Δόξα Βερμίου Πύργων 4
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 4
Ελπίδες Ελλησπόντου 3
Δόξα Μικροκάστρου 3
Πρόοδος Κομνηνών 3
Δράσις Τσοτυλίου 3
Ακαδημία Ηρακλή Πτολεμαΐδας 3
Κοζάνη 2004 0
Βέρμιου Καρυοχωρίου 0
Ερμής Ασβεστόπετρας 0
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας 0
Επόμενη αγωνιστική – 3η
Δράσις Τσοτυλίου – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Δόξα Μικροκάστρου – Βέρμιο Καρυοχωρίου
Πρόοδος Κομνηνών – Δόξα Βερμίου Πύργων
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Ηρακλής Κρυόβρυσης
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ελπίδες Ελλησπόντου
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
Κοζάνη 2004 – Ερμής Ασβεστόπετρας