Α’ κατηγορία
26η αγωνιστική
Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Μ.Σ. Γαλατινή 3-1
Ακρίτες Κοζάνης – Φ.Σ. Κοζάνη 1-6
Τιτάν Σερβίων – Εθνικός Βατερού 2-3
Α.Σ. Βελβεντό – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 1-0
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 1-2
Αλιάκμων Αιανής – Α.Ε. Κοζάνης 1-0
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Δόξα Λευκόβρυσης 10-0
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 3-0 α.α.
Βαθμολογία
1.Φ.Σ. Κοζάνη 69
2.Μακεδονικός Σιάτιστας 68
3.Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 56
4.Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 50
5.Μακεδονικός Κοζάνης 45
6.ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 37
7.Τιτάν Σερβίων 36
8.Α.Μ.Σ. Γαλατινή 35
9.Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 33
10.Α.Ε. Κοζάνης 32
11.Εθνικός Βατερού 30
12.Α.Σ. Βελβεντό 29
13.Αλιάκμων Αιανής 28
14.Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 26
15.Ακρίτες Κοζάνης 18
16.Δόξα Λευκόβρυσης 4
Επόμενη αγωνιστική – 27η
Εθνικός Βατερού – Φ.Σ. Κοζάνη
Α.Μ.Σ. Γαλατινή– Τιτάν Σερβίων
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Ακρίτες Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Μακεδονικός Κοζάνης
Α.Ε. Κοζάνης –Α.Σ. Βελβεντό
Δόξα Λευκόβρυσης – Αλιάκμων Αιανής
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου –Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
23η Αγωνιστική
Α.Ο. Κρόκου – Έλατος Ελάτης 4-0
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ε. Κρανιδίων 1-1
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Άνω Κώμης 0-2
Αναγέννηση Λιβαδερού – Πρόοδος Μεταξά 2-2
Αίας Μικροβάλτου – Α.Ε. Καισαρειάς (αναβάλλεται)
Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Σ. Καρυδίτσας 4-0
Ρεπό: Απόλλων Αυλών
Βαθμολογία
1.Κένταυρος Πρωτοχωρίου 54
2.Α.Ο. Κρόκου 47
3.Α.Ε. Άνω Κώμης 37
4.Έλατος Ελάτης 34
5.ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 33
6.Ερμής Πλατανορέμματος 31
7.Αναγέννηση Λιβαδερού 30
8.Πρόοδος Μεταξά 25
9.Α.Ε. Κρανιδίων 21
10.Α.Σ. Καρυδίτσας 19
11.Αίας Μικροβάλτου 15
12.Απόλλων Αυλών 15
13.Α.Ε. Καισαρειάς 14
* Από έναν αγώνα λιγότερο έχουν Πρόοδος Μεταξά, Α.Ε. Κρανιδίων, Αίας Μικροβάλτου και Α.Ε. Καισαρειάς.
Επόμενη Αγωνιστική – 24η
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Α.Ε. Κρανιδίων –Αναγέννηση Λιβαδερού
Πρόοδος Μεταξά – Αίας Μικροβάλτου
Απόλλων Αυλών –Ερμής Πλατανορέμματος
Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Ο. Κρόκου
Έλατος Ελάτης – Α.Σ. Καρυδίτσας
Ρεπό: Α.Ε. Άνω Κώμης
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
23η Αγωνιστική
Δαναοί Κοζάνης – Κοζάνη 2004 3-0
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Α.Ε. Περδίκκα 1-2
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 2-4
Πρόοδος Κομνηνών – Κεραυνός Πετρανών 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Δόξα Μικροκάστρου 0-2
Δόξα Βερμίου Πύργων – Ερμής Ασβεστόπετρας 0-2
Ρεπό: Βέρμιο Καρυοχωρίου
Βαθμολογία
1.Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 48
2.Πρόοδος Κομνηνών 46
3.Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 41
4.Ερμής Ασβεστόπετρας 41
5.Α.Ε. Περδίκκα 37
6.Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 33
7.Δόξα Βερμίου Πύργων 31
8.Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 31
9.Βέρμιο Καρυοχωρίου 30
10.Δαναοί Κοζάνης 24
11.Δόξα Μικροκάστρου 15
12.Κεραυνός Πετρανών 13
13.Κοζάνη 2004 1
Επόμενη Αγωνιστική – 24η
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Δαναοί Κοζάνης
Κοζάνη 2004 – Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Πρόοδος Κομνηνών
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Κεραυνός Πετρανών – Δόξα Βερμίου Πύργων
Ερμής Ασβεστόπετρας – Δόξα Μικροκάστρου
Ρεπό: Α.Ε. Περδίκκα
Γ’ κατηγορία
17η αγωνιστική
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας – Ηρακλής Δρεπάνου 1-0
Δράσις Τσοτυλίου – ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου 2-1
Αναγέννηση Εράτυρας – Αστραπή Κλείτου 2-5
Αναγέννηση Αργίλου – Δάφνη Πολυμύλου 0-3 αα
Εθνικός Πτολεμαΐδας – ΦΣ Εορδαϊκός (18/4)
Βαθμολογία
1.Δάφνη Πολυμύλου 36
2.Αστραπή Κλείτου 30
3.Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας 28
4.Δράσις Τσοτυλίου 27
5.ΦΣ Εορδαϊκός 25
6.ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου 25
7.Ηρακλής Δρεπάνου 23
8.Αναγέννηση Εράτυρας 14
9.Εθνικός Πτολεμαΐδας 13
10.Αναγέννηση Αργίλου 3
Επόμενη αγωνιστική 18η
ΦΣ Εορδαϊκός – Ηρακλής Δρεπάνου
Εθνικός Πτολεμαΐδας – Αναγέννηση Εράτυρας
Δάφνη Πολυμύλου – Δράσις Τσοτυλίου
ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου – Αστραπή Κλείτου
Αναγέννηση Αργίλου – Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας