Γ’Εθνική 1ος όμιλος
20η αγωνιστική
Καβάλα-ΑΟ Καρδίας 0-0
ΑΕΠ Βατολάκκου-ΦΑΣ Νάουσα 0-3 α.α.
Μακεδονικός Φούφα-Δόξα Δράμας 0-2
Αλμωπός Αριδαίας-Νέστος Χρυσούπολης 1-2
Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Εορδαϊκός 3-1
Δόξα Προσκυνητών-Απόλλων Καλαμαριάς 0-4
Ρεπό: Καμπανιακός
Βαθμολογία
# | Ομάδα | Αγ. | Βαθμοί | Ν | Ι | Η | Γκολ |
1 | Δόξα Δράμας | 18 | 45 | 14 | 3 | 1 | 46-11 |
2 | Απόλλων Καλαμαριάς | 18 | 43 | 15 | 1 | 2 | 45-12 |
3 | ΑΠΕ Λαγκαδά | 18 | 37 | 12 | 1 | 5 | 25-14 |
4 | Νέστος Χρυσούπολης | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 21-23 |
5 | Απόλλων Παραλιμνίου | 18 | 24 | 6 | 6 | 6 | 24-15 |
6 | ΦΑΣ Νάουσα | 17 | 24 | 6 | 6 | 5 | 20-18 |
7 | Ορφέας Ξάνθης | 18 | 24 | 5 | 9 | 4 | 14-16 |
8 | Καβάλα | 18 | 23 | 5 | 8 | 5 | 26-20 |
9 | Καμπανιακός | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 21-23 |
10 | ΑΟ Καρδίας | 18 | 22 | 5 | 7 | 6 | 18-24 |
11 | Μακεδονικός Φούφα | 18 | 20 | 5 | 5 | 8 | 15-17 |
12 | Αλμωπός Αριδαίας | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 17-20 |
13 | Δόξα Προσκυνητών | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 15-33 |
14 | Εορδαϊκός | 18 | 13 | 3 | 4 | 11 | 20-43 |
15 | ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου | 17 | 5 | 1 | 2 | 14 | 4-42 |
*Ο Απόλλων Καλαμαριάς έχει -3 βαθμούς. H ΑΕΠ Βατολάκκου αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα
Επόμενη αγωνιστική – 21η
ΑΟ Καρδίας – Νάουσα
Δόξα Δράμας – ΑΟ Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Ποντίων
Απόλλων Παραλιμνίου – Μακεδονικός Φούφα
Καμπανιακός – Αλμωπός Αριδαίας
Εορδαϊκός – Ορφέας Ξάνθης
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΠΕ Λαγκαδά
Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών
Α’ Κατηγορία
18η αγωνιστική
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Ε. Άνω Κώμης 2-0
Π.Α.Ο. Κοίλων – Α.Ε. Καλαμιάς 4-1
Τιτάν Σερβίων – Γαλατινή 0-0
Α.Ε. Κοζάνης – Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής 1-0
Μακεδονικός Κοζάνης – Κοζάνη 1-4
Εθνικός Βατερού – Α.Σ. Βελβεντό 1-1
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Αλιάκμων Αιανής 1-1
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας
Βαθμολογία
1 | ΑΕΠ Καραγιαννίων | 40 |
2 | Μακεδονικός Σιάτιστας | 34 |
3 | Κοζάνη | 34 |
4 | ΑΕ Κοζάνης | 33 |
5 | Εθνικός Βατερού | 31 |
6 | ΑΣ Βελβεντό | 27 |
7 | Μακεδονικός Κοζάνης | 26 |
8 | ΑΜΣ Γαλατινής | 26 |
9 | Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής | 25 |
10 | Αλιάκμων Αιανής | 25 |
11 | ΠΑΟ Κοίλων | 24 |
12 | Τιτάν Σερβίων | 22 |
13 | Αναγέννηση Πτολεμαΐδας | 20 |
14 | ΑΕ Άνω Κώμης | 5 |
15 | ΑΕΚ Καλαμιάς | 2 |
16 | Αναγέννηση Εράτυρας | 1 |
Εμβόλιμη αγωνιστική – 16η
Τιτάν Σερβίων – Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Ε. Κοζάνης – Π.Α.Ο. Κοίλων
Μακεδονικός Κοζάνης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Ε. Καλαμιάς
Εθνικός Βατερού – Γαλατινή
Αλιάκμων Αιανής – Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Κοζάνη
Ρεπό: Α.Σ. Βελβεντό
Επόμενη αγωνιστική – 19η
Α.Ε. Άνω Κώμης – Α.Ε. Καλαμιάς
Γαλατινή – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής – Π.Α.Ο. Κοίλων
Κοζάνη – Τιτάν Σερβίων
Α.Σ. Βελβεντό – Μακεδονικός Κοζάνης
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Μακεδονικός Σιάτιστας
Αλιάκμων Αιανής – Εθνικός Βατερού
Ρεπό: Α.Ε. Κοζάνης
Β’Κατηγορίας 1ος όμιλος
15η αγωνιστική
Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Κρανιδίων 1-0
Έλατος Ελάτης – Ακρίτες Κοζάνης 13
Πρόοδος Μεταξά – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 3-0
Αναγέννηση Αργίλου – Δόξα Λευκόβρυσης 1-6
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής – Α.Σ. Καρυδίτσας 0-2
Ερμής Πλατανορέμματος – Αναγέννηση Λιβαδερού 2-1
Κεραυνός Πετρανών – Κένταυρος Πρωτοχωρίου 2-2
Βαθμολογία
1 | Δόξα Λευκόβρυσης | 39 |
2 | Κένταυρος Πρωτοχωρίου | 34 |
3 | Ερμής Πλατανορέμματος | 33 |
4 | Ακρίτες Κοζάνης | 33 |
5 | Κεραυνός Πετρανών | 28 |
6 | Έλατος Ελάτης | 24 |
7 | ΑΟ Κρόκου | 22 |
8 | ΑΕ Κρανιδίων | 19 |
9 | Πρόοδος Μεταξά | 15 |
10 | ΜΑΠΣ Αγία Παρασκευής | 11 |
11 | Αναγέννηση Λιβαδερού | 11 |
12 | Αναγέννηση Αργίλου | 10 |
13 | ΑΣ Καρυδίτσας | 10 |
14 | Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης | 6 |
Επόμενη αγωνιστική 16η
Έλατος Ελάτης – Α.Ο. Κρόκου
Α.Ε. Κρανιδίων – Πρόοδος Μεταξά
Ακρίτες Κοζάνης – Αναγέννηση Αργίλου
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής
Δόξα Λευκόβρυσης – Ερμής Πλατανορέμματος
Α.Σ. Καρυδίτσας – Κεραυνός Πετρανών
Αναγέννηση Λιβαδερού – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
15η αγωνιστική
Δράσις Τσοτυλίου – Βέρμιο Καρυοχωρίου 0-0
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Δόξα Βερμίου Πύργων 1-1
Δόξα Μικροκάστρου – Ηρακλής Κρυόβρυσης 0-1
Πρόοδος Κομνηνών – Ελπίδες Ελλησπόντου 1-4
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Πολυνίκης Πτολεμαΐδας 12-0
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ερμής Ασβεστόπετρας 2-3
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Κοζάνη 2004 2-0
Βαθμολογία
1 | Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας | 35 | |
2 | Δράσις Τσοτυλίου | 33 | |
3 | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου | 32 | |
4 | Ηρακλής Κρυόβρυσης | 31 | |
5 | Δόξα Βερμίου Πύργων | 26 | |
6 | Ατρόμητος Πτολεμαΐδας | 26 | |
7 | Βέρμιο Καρυοχωρίου | 20 | |
8 | Ερμής Ασβεστόπετρας | 22 | |
9 | Δόξα Μικροκάστρου | 18 | |
10 | Ελπίδες Ελλησπόντου | 18 | |
11 | Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας | 14 | |
12 | Πρόοδος Κομνηνών | 14 | |
13 | Κοζάνη 2004 | 7 | |
14 | Πολυνίκης Πτολεμαΐδας | -3 |
Επόμενη αγωνιστική 16η
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Δράσις Τσοτυλίου
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Δόξα Μικροκάστρου
Δόξα Βερμίου Πύργων – Πρόοδος Κομνηνών
Ηρακλής Κρυόβρυσης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Ελπίδες Ελλησπόντου – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Ερμής Ασβεστόπετρας – Κοζάνη 2004
Γ’ κατηγορία
9η αγωνιστική
Δαναοί Κοζάνης – ΑΣ Προάστιο Προαστίου 3-0 α.α.
Εθνικός Πτολεμαΐδας – Απόλλων Αυλών 1-4
ΑΕ Περδίκκα – Αίας Μικροβάλτου 2-1
Ρεπό: ΑΕ Καισαρειάς
Βαθμολογία
1 | Α.Ε. Περδίκκα | 21 | |
2 | ΑΙΑΣ Μικροβάλτου | 18 | |
3 | A.E. Καισαρειάς | 15 | |
4 | Δαναοί Κοζάνης | 12 | |
5 | Απόλλων Αυλών | 12 | |
6 | Εθνικός Πτολεμαΐδας | 1 | |
7 | Α.Σ. Προάστειο Προαστείου | -1 |
Επόμενη αγωνιστική – 10η
Εθνικός Πτολεμαΐδας – Δαναοί Κοζάνης
ΑΣ Προάστιο Προαστίου – ΑΕ Περδίκκα
Αίας Μικροβάλτου – ΑΕ Καισαρειάς
Ρεπό: Απόλλων Αυλών