Α’ κατηγορία
3η Αγωνιστική
Εθνικός Βατερού – Δόξα Λευκόβρυσης 8-1
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 0-2
Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Ε. Κοζάνης 2-0
Αλιάκμων Αιανής – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 0-2
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 2-1
Α.Σ. Βελβεντό – Α.Μ.Σ. Γαλατινή 1-4
Μακεδονικός Κοζάνης – Φ.Σ. Κοζάνη 0-2
Τιτάν Σερβίων – Ακρίτες Κοζάνης 2-1
Βαθμολογία
1 Μακεδονικός Σιάτιστας 9
2 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 9
3 Τιτάν Σερβίων 7
4 Α.Μ.Σ. Γαλατινή 6
5 Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 6
6 Εθνικός Βατερού 6
7 Φ.Σ. Κοζάνη 6
8 ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 4
9 Μακεδονικός Κοζάνης 4
10 Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 4
11 Α.Ε. Κοζάνης 3
12 Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 3
13 Αλιάκμων Αιανής 1
14 Α.Σ. Βελβεντό 1
15 Δόξα Λευκόβρυσης 0
16 Ακρίτες Κοζάνης 0
Επόμενη Αγωνιστική – 4η
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Εθνικός Βατερού
Δόξα Λευκόβρυσης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Αλιάκμων Αιανής
Α.Ε. Κοζάνης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Α.Σ. Βελβεντό
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Κοζάνης
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Ακρίτες Κοζάνης
Φ.Σ. Κοζάνη – Τιτάν Σερβίων
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
2η Αγωνιστική
Ερμής Πλατανορέμματος – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 1-1
Αίας Μικροβάλτου – Α.Ο. Κρόκου 0-3
Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Σ. Καρυδίτσας 2-2
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Καισαρειάς 3-0
Α.Ε. Κρανιδίων – Απόλλων Αυλών 1-0
Α.Ε. Άνω Κώμης – Πρόοδος Μεταξά 1-2
Ρεπό: Έλατος Ελάτης
Βαθμολογία
1 Κένταυρος Πρωτοχωρίου 6
2 Α.Ο. Κρόκου 6
3 ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 4
4 Α.Ε. Άνω Κώμης 3
5 Απόλλων Αυλών 3
6 Πρόοδος Μεταξά 3
7 Α.Ε. Κρανιδίων 2
8 Α.Σ. Καρυδίτσας 2
9 Ερμής Πλατανορέμματος 1
10 Αναγέννηση Λιβαδερού 1
11 Έλατος Ελάτης 0
12 Α.Ε. Καισαρειάς 0
13 ΑΙΑΣ Μικροβάλτου 0
Επόμενη Αγωνιστική – 3η
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ο. Κρόκου
Έλατος Ελάτης – Ερμής Πλατανορέμματος
Α.Σ. Καρυδίτσας – Αίας Μικροβάλτου
Απόλλων Αυλών – Αναγέννηση Λιβαδερού
Πρόοδος Μεταξά – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Α.Ε. Άνω Κώμης – Α.Ε. Κρανιδίων
Ρεπό: Α.Ε. Καισαρειάς
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
2η Αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Δαναοί Κοζάνης 1-0
Πρόοδος Κομνηνών-Δόξα Βερμίου Πύργων 3-1
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Δόξα Μικροκάστρου 6-2
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Κεραυνός Πετρανών 2-2
Κοζάνη 2004-Βέρμιο Καρυοχωρίου 1-4
Α.Ε. Περδίκκα – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 0-1
Ρεπό: Ερμής Ασβεστόπετρας
Βαθμολογία
1 Βέρμιο Καρυοχωρίου 6
2 Πρόοδος Κομνηνών 6
3 Δόξα Βερμίου Πύργων 3
4 Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 3
5 Δόξα Μικροκάστρου 3
6 Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 3
7 Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 3
8 Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 2
9 Κεραυνός Πετρανών 2
10 Ερμής Ασβεστόπετρας 1
11 Α.Ε. Περδίκκα 1
12 Δαναοί Κοζάνης 0
13 Κοζάνη 2004 0
Επόμενη Αγωνιστική – 3η
Δαναοί Κοζάνης-Δόξα Βερμίου Πύργων
Ερμής Ασβεστόπετρας-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Δόξα Μικροκάστρου-Πρόοδος Κομνηνών
Βέρμιο Καρυοχωρίου-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Α.Ε. Περδίκκα-Κοζάνη 2004
Ρεπό: Κεραυνός Πετρανών