Αποτελέσματα αγώνων Γ εθνικής
2ος όμιλος
Όλυμπος Κέρκυρας – Πυρσός Γρεβενών 0-3
Καστοριά – Φιλιππιάδα 1-1
Οδυσσέας Κορδελιού – Θεσπρωτός 1-0
Δόξα Πενταλόφου – Κάστωρ 1-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-Καμπανιακός 0-3 ά.α.
Δόξα Κρανούλας – Λάρισα 1-1
Θεσπρωτικός – Τσαριτσάνη 1-1
Κοζάνη – Πρέβεζα 1-1
Βαθμολογία (18η αγωνιστική)
1. Λάρισα 46
————————————————-
2. Τσαριτσάνη 39
3. Κοζάνη 34
4. Καστοριά 33
5. Φιλιππιάδα 32
6. Καμπανιακός 31
7. Οδυσσέας Κορδελιού 31
8. Δόξα Πενταλόφου 29
————————————————-
9. Πυρσός Γρεβενών 27
10. Θεσπρωτός 27
11. Δόξα Κρανούλας 21
12. Όλυμπος Κέρκυρας 14
13.Πρέβεζα 14
14. Θεσπρωτικός 14
15. Κάστωρ 12
Η Λευκάδα αποχώρησε.
Επόμενη αγωνιστική
Πυρσός Γρεβενών – Καμπανιακός
Λάρισα – Λευκάδας
Τσαριτσάνη – Δόξα Κρανούλας
Κοζάνη – Θεσπρωτικός
Φιλιππιάδα – Όλυμπος Κέρκυρας
Θεσπρωτός – Καστοριά
Κάστωρ – Οδυσσέας Κορδελιού
Πρέβεζα – Δόξα Πενταλόφου
Αποτελέσματα αγώνων ΕΠΣ Κοζάνης
Α κατηγορία
Μακεδονικός Κοζ. – Σέρβια 2-1
Ακαδημία Βοΐου – Εράτυρα 1-0
Αναγ Πτολ/δας – Εορδαϊκός 1-3
Μαυροπηγή – Περδίκκας 1-1
Βελβεντό – ΑΕ Κοζάνης 0-3
Άρδασσα – Ακρινή 1-1
Ελίμεια – Ελάτη 5-1
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Φούφας 1-3
Βαθμολογία (22η αγωνιστική)
- Εορδαϊκός 62
- ΑΕ Κοζάνης 54
- Ακρινή 39
- Αναγ. Πτολ/δας 38
- Ακαδημία Βοΐου 37
- Φούφας 35
- Εράτυρα 33
- Ελίμεια 32
- ΑΕΠ Καραγιαννίων 31
- Μακεδονικός Κοζ. 28
- Περδίκκας 25
- Βελβεντό 24
- Άρδασσα 20
- Σέρβια 13
- Ελάτη 11
- Μαυροπηγή 9
Επόμενη αγωνιστική
Ελάτη – Φούφας
Σέρβια – Ελίμεια
Εράτυρα – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Εορδαϊκός – Μακεδονικός Κοζάνης
Περδίκκας – Ακαδημία Βοΐου
ΑΕ Κοζάνης – Αναγ. Πτολεμαΐδας
Άρδασσα – Μαυροπηγή
Ακρινή – Βελβεντό
Β’ κατηγορία
1ος όμιλος
Ροδιανή – Βατερό 0-5
Τρανόβαλτο – Πλατανόρεμα 4-3
Πρωτοχώρι – Αγ. Παρασκευής 5-0
Κρανίδια – Λιβαδερό 2-1
Κλείτος – Δαναοί Κοζάνης 5-2
Αυλές – Κοζάνη 2004 1-2
Αιανή – Λευκοπηγή 3-1
Βαθμολογία (19η αγωνιστική)
- Βατερό 46
- Αιανή 46
- Κλείτος 44
- Πρωτοχώρι 42
- Κοζάνη 2004 34
- Κρανίδια 27
- Ροδιανή 27
- Πλατανόρεμα 26
- Λευκοπηγή 23
- Τρανόβαλτο 17
- Αγ. Παρασκευή 14
- Λιβαδερό 10
- Δαναοί Κοζ. 9
- Αυλές 4
Επόμενη αγωνιστική
Πρωτοχώρι – Τρανόβαλτο
Πλατανόρεμα – Κρανίδια
Αγ. Παρασκευή – Κλείτος
Λιβαδερό – Αυλές
Δαναοί Κοζ. – Ροδιανή
Κοζάνη 2004 – Αιανή
Βατερό – Λευκοπηγή
2ος όμιλος
Μακεδονικός Σιάτ. – Ακαδημία Σιάτ. 5-2
Ακρίτες Κοζ. – Ποντοκώμη 0-1
Χαραυγή – Ανθότοπος 1-1
Καρυοχώρι – Κρυόβρυση 1-0
Μικρόκαστρο – ΠΑΟΚ Κοίλων 2-1
Γαλατινή – Ασβεστόπετρα 3-0
Πολυνίκης – Ατρόμητος Πτολ. 4-6
Βαθμολογία
- Γαλατινή 47
- Μακεδονικός Σιάτ. 46
- ΠΑΟΚ Κοίλων 43
- Ασβεστόπετρα 33
- Ακρίτες Κοζ. 31
- Ατρόμητος Πτολ. 28
- Πολυνίκης Πτολ. 24
- Καρυοχώρι 22
- Χαραυγή 21
- Ποντοκώμη 20
- Ακαδημία Σιάτ. 19
- Κρυόβρυση 15
- Μικρόκαστρο 15
- Ανθότοπος 11
Επόμενη αγωνιστική
Μικρόκαστρο – Χαραυγή
Ανθότοπος – Γαλατινή
ΠΑΟΚ Κοίλων – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ασβεστόπετρα – Πολυνίκης
Ακαδημία Σιάτιστας – Ακρίτες Κοζάνης
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Καρυοχώρι
Ποντοκώμη – Κρυόβρυση
Γ’ κατηγορία
Καισαρειά – Καρυδίτσα 2-4
Καλονέρι – Άνω Κώμη 0-2
Δόξα Πύργων – ΑΟ Κρόκου 2-2
Μικρόβαλτο – Βαθύλακκος 1-4
Ελπίδες ΑΕΚ – Τσοτύλι 0-0
Μεταξά – Ηρακλής Πτολ. 1-2
Λευκόβρυση – Πετρανά 1-3
Βαθμολογία (17η αγωνιστική)
- Άνω Κώμη 44
- Βαθύλακκος 41
- Λευκόβρυση 39
- Πετρανά 35
- Ελπίδες ΑΕΚ 31
- Μικρόβαλτο 23
- Δόξα Πύργων 23
- Καρυδίτσα 22
- Ηρακλής Πτολ. 22
- Τσοτύλι 21
- Μεταξά 18
- ΑΟ Κρόκου 16
- Καλονέρι 6
- Καισαρειά 0
Επόμενη αγωνιστική
Καισαρειά – Δόξα Πύργων
ΑΟ Κρόκου – Μικρόβαλτο
Καρυδίτσα – Ελπίδες ΑΕΚ
Βαθύλακκος – Μεταξά
Τσοτύλι – Λευκόβρυση
Ηρακλής Πτολ. – Καλονέρι
Πετρανά – Άνω Κώμη