Γ’Εθνική 3ος όμιλος
13η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης-Δόξα Κρανούλας 2-2
Αστέρας Παραποτάμου-Σκουφάς Κομποτίου 0-0
Εθνικός Φιλιππιάδας-Ερμής Αμυνταίου 1-2
Πανλευκάδιος-Νέος Αμφίλοχος 1-1
Καστοριά-Τηλυκράτης 1-1
Μακεδονικός Φούφα-Θεσπρωτός 0-0
Ρεπό: ΑΕΠ Καραγιαννίων
Βαθμολογία
1.Τηλυκράτης 26
2.Νέος Αμφίλοχος 22
3.Μακεδονικός Φούφα 21
4.Ερμής Αμυνταίου 21
5.ΑΕ Λευκίμμης 20
6.Θεσπρωτός 20
7.Δόξα Κρανούλας 18
8.ΑΕΠ Καραγιαννίων 17
9.Εθνικός Φιλιππιάδας 12
10.Σκουφάς Κομποτίου 10
11.Καστοριά 9
12.Πανλευκάδιος 8
13.Αστέρας Παραποτάμου 5
Επόμενη αγωνιστική 14η
Αστέρας Παραποτάμου – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Σκουφάς Κομποτίου – Πανλευκάδιος
Ερμής Αμυνταίου – Καστοριά
Νέος Αμφίλοχος – Μακεδονικός Φούφα
Τηλυκράτης – Δόξα Κρανούλας
Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας
Α’ κατηγορία
15η Αγωνιστική
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Σ. Βελβεντό 3-4
Α.Ε. Κοζάνης – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 0-0
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ακρίτες Κοζάνης 5-1
Εθνικός Βατερού – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 3-4
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Α.Μ.Σ. Γαλατινή 5-1
Δόξα Λευκόβρυσης – Φ.Σ. Κοζάνη 2-4
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων 1-1
Αλιάκμων Αιανής – Μακεδονικός Κοζάνης 0-1
Βαθμολογία
1.Μακεδονικός Σιάτιστας 40
2.Φ.Σ. Κοζάνη 39
3.Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 36
4.Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 34
5.Μακεδονικός Κοζάνης 28
6.ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 25
7.Τιτάν Σερβίων 21
8.Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 18
9.Α.Μ.Σ. Γαλατινή 18
10.Αλιάκμων Αιανής 15
11.Εθνικός Βατερού 15
12.Α.Σ. Βελβεντό 15
13.Ακρίτες Κοζάνης 15
14.Α.Ε. Κοζάνης 14
15.Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 12
16.Δόξα Λευκόβρυσης 1
Επόμενη Αγωνιστική – 16η (η 1η του β’ γύρου)
Α.Ε. Κοζάνης – Εθνικός Βατερού
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Δόξα Λευκόβρυσης
Α.Μ.Σ. Γαλατινή ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης –
Φ.Σ. Κοζάνη – Μακεδονικός Σιάτιστας
Τιτάν Σερβίων – Αλιάκμων Αιανής
Ακρίτες Κοζάνης –Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Σ. Βελβεντό – Μακεδονικός Κοζάνης
Γ’ κατηγορία
1η αγωνιστική
Δράσις Τσοτυλίου – Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας 3-3
Βαθμολογία
1.Δάφνη Πολυμύλου 21
2.Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας 17
3.Αστραπή Κλείτου 14
4.ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου 14
5.Δράσις Τσοτυλίου 12
6.Εθνικός Πτολεμαΐδας 10
7.Αναγέννηση Εράτυρας 10
8.ΦΣ Εορδαϊκός 9
9.Αναγέννηση Αργίλου 8
10.Ηρακλής Δρεπάνου 5
*Από έναν αγώνα λιγότερο έχουν Αναγέννηση Αργίλου, και το Τσοτύλι
Επόμενη αγωνιστική 10η (πρώτη β’ γύρου)
Αναγέννηση Αργίλου – Ηρακλής Δρεπάνου
ΦΣ Εορδαϊκός – Αναγέννηση Εράτυρας
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας – Δράσις Τσοτυλίου
Εθνικός Πτολεμαΐδας – ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου
Δάφνη Πολυμύλου – Αστραπή Κλείτου