Γ’Εθνική 3ος όμιλος
17η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Καστοριά 3-2
Μακεδονικός Φούφα-Πανλευκάδιος 2-0
Δόξα Κρανούλας-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-2
ΑΕ Λευκίμμης-Αστέρας Παραποτάμου 1-1
Τηλυκράτης-Σκουφάς Κομποτίου 0-0
Νέος Αμφίλοχος-Ερμής Αμυνταίου 1-0
Ρεπό: Θεσπρωτός
Βαθμολογία
1.Μακεδονικός Φούφα 33
2.Τηλυκράτης 33
3.Ερμής Αμυνταίου 28
4.ΑΕ Λευκίμμης 28
5.Νέος Αμφίλοχος 28
6.Θεσπρωτός 24
7.ΑΕΠ Καραγιαννίων 22
8.Εθνικός Φιλιππιάδας 19
9.Δόξα Κρανούλας 18
10.Σκουφάς Κομποτίου 14
11.Πανλευκάδιος 11
12.Αστέρας Παραποτάμου 10
13.Καστοριά 9
Επόμενη αγωνιστική – 18η
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Καστοριά – Δόξα Κρανούλας
Πανλευκάδιος – ΑΕ Λευκίμμης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός
Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης
Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος
ΕΠΣ Κοζάνης
Α’ κατηγορία
19η αγωνιστική
Ακρίτες Κοζάνης – Α.Μ.Σ. Γαλατινή 1-1
Μακεδονικός Σιάτιστας – Δόξα Λευκόβρυσης 5-0
Μακεδονικός Κοζάνης – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 0-2
Α.Σ. Βελβεντό – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 1-2
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Ε. Κοζάνης 1-2
Τιτάν Σερβίων – Φ.Σ. Κοζάνη 2-3
Αλιάκμων Αιανής – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 1-3
Εθνικός Βατερού – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 2-5
Βαθμολογία
1.Μακεδονικός Σιάτιστας 50
2.Φ.Σ. Κοζάνη 48
3.Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 46
4.Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 43
5.Μακεδονικός Κοζάνης 32
6.ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 28
7.Τιτάν Σερβίων 27
8.Α.Μ.Σ. Γαλατινή 26
9.Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 22
10.Εθνικός Βατερού 22
11.Α.Ε. Κοζάνης 21
12.Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 19
13.Α.Σ. Βελβεντό 19
14.Αλιάκμων Αιανής 16
15.Ακρίτες Κοζάνης 16
16.Δόξα Λευκόβρυσης 1
Επόμενη αγωνιστική – 20η
Μακεδονικός Σιάτιστας – Εθνικός Βατερού
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης- Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Α.Σ. Βελβεντό
Α.Ε. Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Ακρίτες Κοζάνης
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Τιτάν Σερβίων
Φ.Σ. Κοζάνη – Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
16η Αγωνιστική
Α.Ο. Κρόκου – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 6-0
Ερμής Πλατανορέμματος – Έλατος Ελάτης 2-6
Αίας Μικροβάλτου – Α.Σ. Καρυδίτσας 1-3
Αναγέννηση Λιβαδερού – Απόλλων Αυλών 5-0
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Πρόοδος Μεταξά 4-2
Α.Ε. Κρανιδίων – Α.Ε. Άνω Κώμης
Ρεπό: Α.Ε. Καισαρειάς
Βαθμολογία
1.Κένταυρος Πρωτοχωρίου 38
2.Α.Ο. Κρόκου 34
3.ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 25
4.Αναγέννηση Λιβαδερού 25
5.Ερμής Πλατανορέμματος 23
6.Πρόοδος Μεταξά 21
7.Έλατος Ελάτης 21
8.Α.Ε. Άνω Κώμης 20
9.Α.Ε. Κρανιδίων 18
10.Α.Σ. Καρυδίτσας 18
11.Αίας Μικροβάλτου 9
12.Απόλλων Αυλών 8
13.Α.Ε. Καισαρειάς 5
Επόμενη Αγωνιστική – 17η
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Έλατος Ελάτης
Α.Σ. Καρυδίτσας – Α.Ο. Κρόκου
Α.Ε. Καισαρειάς – Ερμής Πλατανορέμματος
Απόλλων Αυλών – Αίας Μικροβάλτου
Α.Ε. Άνω Κώμης – Αναγέννηση Λιβαδερού
Α.Ε. Κρανιδίων – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Ρεπό: Πρόοδος Μεταξά
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
16η Αγωνιστική
Δόξα Βερμίου Πύργων – Δαναοί Κοζάνης 3-1
Κοζάνη 2004 – Α.Ε. Περδίκκα 3-9
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 2-2
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ερμής Ασβεστόπετρας 1-1
Πρόοδος Κομνηνών – Δόξα Μικροκάστρου 2-1
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς – Βέρμιο Καρυοχωρίου 3-2
Ρεπό: Κεραυνός Πετρανών
Βαθμολογία
1.Πρόοδος Κομνηνών 31
2.Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 30
3.Ερμής Ασβεστόπετρας 29
4.Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 28
5.Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 27
6.Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 25
7.Δόξα Βερμίου Πύργων 23
8.Βέρμιο Καρυοχωρίου 22
9.Α.Ε. Περδίκκα 21
10.Δαναοί Κοζάνης 14
11.Κεραυνός Πετρανών 10
12.Δόξα Μικροκάστρου 9
13.Κοζάνη 2004 1
Επόμενη Αγωνιστική – 17η
Δαναοί Κοζάνης – Ερμής Ασβεστόπετρας
Δόξα Μικροκάστρου – Δόξα Βερμίου Πύργων
Κεραυνός Πετρανών – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Πρόοδος Κομνηνών
Α.Ε. Περδίκκα – Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Κοζάνη 2004 – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ρεπό: Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Γ’ κατηγορία
10η αγωνιστική
ΦΣ Εορδαϊκός – Αναγέννηση Εράτυρας 1-0
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας – Δράσις Τσοτυλίου 0-4
Εθνικός Πτολεμαΐδας – ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου 1-2
Αναγέννηση Αργίλου – Ηρακλής Δρεπάνου 2-1
Δάφνη Πολυμύλου – Αστραπή Κλείτου 0-0
Βαθμολογία
1.Δάφνη Πολυμύλου 22
2.ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου 20
3.Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας 17
4.Δράσις Τσοτυλίου 16
5.Αστραπή Κλείτου 15
6.ΦΣ Εορδαϊκός 12
7.Εθνικός Πτολεμαΐδας 10
8.Αναγέννηση Εράτυρας 10
9.Αναγέννηση Αργίλου 9
10.Ηρακλής Δρεπάνου 5
Επόμενη αγωνιστική 11η
Δράσις Τσοτυλίου – Αναγέννηση Αργίλου
Ηρακλής Δρεπάνου – Αναγέννηση Εράτυρας
Δάφνη Πολυμύλου – Εθνικός Πτολεμαΐδας
Αστραπή Κλείτου – Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας
ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου – ΦΣ Εορδαϊκός