Γ’Εθνική
2ος όμιλος
21η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων –Αγροτικός Αστέρας 0-0
Εδεσσαϊκός – Μελιτέας Μελίτης 3-0
ΑΣ Γιαννιτσά –Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0
Νίκη Αγκαθιάς – Βέροια 0-0
Μακεδονικός –Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Ερμής Αμυνταίου – Αλμωπός Αριδαίας 1-4
ΠΟ Τριγλίας – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0
Βαθμολογία
1.Βέροια 45
2.Άρης Παλαιοχωρίου 41
3.Νίκη Αγκαθιάς 40
4.ΠΟ Τριγλίας 40
5.Εδεσσαϊκός 37
6.Αλμωπός Αριδαίας 34
7.Αγροτικός Αστέρας 31
8.ΑΣ Γιαννιτσά 30
9.Μακεδονικός 26
10.Ολυμπιακός Κυμίνων 18
11.ΠΑΟ Κουφαλίων 17
12.ΑΠΕ Λαγκαδά 13
13.Ερμής Αμυνταίου 12
14.Μελιτέας Μελίτης 11
Επόμενη αγωνιστική – 22η
Εδεσσαϊκός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αγροτικός Αστέρας – ΑΣ Γιαννιτσά
Μελιτέας Μελίτης – Νίκη Αγκαθιάς
Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός
Βέροια – Ερμής Αμυνταίου
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΟ Τριγλίας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας
3ος όμιλος
21η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός 1-1
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0
Θρίαμβος Σερβιανών –Γρεβενά Αεράτα 5-0
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας– Αχέρων Καναλακίου 0-1
Τηλυκράτης – ΑΕ Λευκίμμης 0-3
Κρόνος Αργυράδων– ΑΟ Φλωριάδας 3-0α.α.
Ρεπό ο Θεσπρωτός
Βαθμολογία
1.Μακεδονικός Φούφα 41
2.Κρόνος Αργυράδων 37
3.Ναυπακτιακός 36
4.ΑΕ Λευκίμμης 36
5.Αχέρων Καναλακίου 35
6.Σούλι Παραμυθιάς 34
7.Θεσπρωτός 32
8.Θρίαμβος Σερβιανών 28
9.Τηλυκράτης 27
10.Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 23
11.Μακεδονικός Σιάτιστας 13
12.Γρεβενά Αεράτα 5
13.ΑΟ Φλωριάδας -7
Επόμενη αγωνιστική – 22η
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα
Ναυπακτιακός – Θρίαμβος Σερβιανών
Μακεδονικός Σιάτιστας – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Γρεβενά Αεράτα – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας – Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός
Ρεπό ο Αχέρων Καναλακίου
ΕΠΣ Κοζάνης
Α’ κατηγορία
18η αγωνιστική
Μακεδονικός Κοζάνης – Ακαδημία Βοΐου 0-0
ΑΕ Κοζάνης – Ακαδημία Ηρακλή Πτολεμαΐδας 2-1
Εθνικός Βατερού – ΑΟ Κρόκου 1-1
Τιτάν Σερβίων – ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-1
ΑΜΣ Γαλατινής – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 2-1
ΠΑΟ Κοίλων – ΦΣ Κοζάνη 0-1
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 0-7
Βαθμολογία
1.ΦΣ Κοζάνη 54
2.ΑΕΠ Καραγιαννίων 51
3.Τιτάν Σερβίων 35
4.Μακεδονικός Κοζάνης 27
5.Ακαδημία Βοΐου 25
6.ΑΟ Κρόκου 23
7.ΑΕ Κοζάνης 22
8.Εθνικός Βατερού 21
9.Ακ. Ηρακλή Πτολεμαΐδας 20
10.Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 20
11.ΠΑΟ Κοίλων 19
12.ΑΜΣ Γαλατινής 19
13.Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 18
14.Κένταυρος Πρωτοχωρίου 5
Επόμενη αγωνιστική – 19η
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ακαδημία Βοΐου –Τιτάν Σερβίων
ΑΟ Κρόκου – ΑΜΣ Γαλατινής
ΦΣ Κοζάνη – Μακεδονικός Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος – Χαραυγής Εθνικός Βατερού
Ακαδημία Ηρακλή Πτολεμαΐδας – ΠΑΟ Κοίλων
ΑΕ Κοζάνης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
15η αγωνιστική
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – ΑΣ Βελβεντό 0-1
Ερμής Πλατανορεύματος – ΑΕ Άνω Κώμης 0-2
Πρόοδος Μεταξά – Αστραπή Κλείτου 0-1
Αίας Μικροβάλτου – Αναγέννηση Λιβαδερού 1-4
ΑΕ Κρανιδίων – Κεραυνός Πετρανών δ.δ.
Αλιάκμων Αιανής – Απόλλων Αυλών 3-0 α.α.
Βαθμολογία
1.Αλιάκμων Αιανής 38
2.Αναγέννηση Λιβαδερού 35
3.ΑΣ Βελβεντό 34
4.Αστραπή Κλείτου 34
5.ΑΕ Άνω Κώμη 32
6.Ερμής Πλατανορεύματος 24
7.ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 22
8.Πρόοδος Μεταξά 15
9.Αίας Μικροβάλτου 12
10.ΑΕΚ Κρανιδίων 1
11.Κεραυνός Πετρανών -6
12.Απόλλων Αυλών -9
Επόμενη αγωνιστική – 16η
Ερμής Πλατανορεύματος – Αλιάκμων Αιανής
ΑΕ Άνω Κώμης – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
ΑΣ Βελβεντό –Αναγέννηση Λιβαδερού
Αστραπή Κλείτου – ΑΕ Κρανιδίων δ.δ.
Απόλλων Αυλών – Πρόοδος Μεταξά δ.δ.
Κεραυνός Πετρανών – Αίας Μικροβάλτου δ.δ.
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
17η αγωνιστική
Βυζαντινός Αετός – Δόξα Βερμίου Πύργων 1-1
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ακρίτες Κοζάνης 2-1
ΑΕ Περδίκκα – Δαναοί Κοζάνης 0-2
ΑΕ Καλαμιάς – Δόξα Μικροκάστρου 3-0
Πρόοδος Κομνηνών – Ελπίδες ΑΕΚ 3-1
Δάφνη Πολυμύλου – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 1-1
Ρεπό: ΦΣ Εορδαϊκός
Βαθμολογία
1.ΦΣ Εορδαϊκός 41
2.ΑΕ Περδίκκα 33
3.Βέρμιο Καρυοχωρίου 32
4.ΑΕΚ Καλαμιάς 28
5.Δαναοί Κοζάνης 26
6.Δάφνη Πολυμύλου 25
7.Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 24
8.Δόξα Μικροκάστρου 16
9.Πρόοδος Κομνηνών 15
10.Δόξα Βερμίου Πύργων 13
11.Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης 12
12.Ακρίτες Κοζάνης 11
13.Βυζαντινός Αετός 10
Επόμενη αγωνιστική – 18η
Πρόοδος Κομνηνών –ΑΕ Καλαμιάς
Δόξα Μικροκάστρου –ΑΕ Περδίκκα
Ελπίδες ΑΕΚ –Βέρμιο Καρυοχωρίου
Δαναοί Κοζάνης –Ακαδημία Εορδαϊκός
Ακρίτες Κοζάνης –Βυζαντινός Αετός
Δόξα Βερμίου Πύργων – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ρεπό: Δάφνη Πολυμύλου
Γ’ κατηγορία
10η αγωνιστική
Ηρακλής Δρεπάνου – ΑΕΚ Καισαρειάς Κήπου Σπάρτου 2-0
Δράσις Τσοτυλίου – Μ. Αλέξ. Λευκοπηγής 6-4
Αναγέννηση Αργίλου – Κοζάνη 2004 0-4
Αναγέννηση Εράτυρας – Α.Σ. Ποντίων Μεσοβούνου 3-0α.α.
Βαθμολογία
1.Αναγέννηση Εράτυρας 27
2.Ηρακλής Δρεπάνου 25
3.ΑΕΚ Καισαρειάς Κήπου Σπάρτου 21
4.Δράσις Τσοτυλίου 16
5.Κοζάνη 2004 15
6.Μ. Αλέξανδρος Λευκοπηγής 3
7.Αναγέννηση Αργίλου 0
8.ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου -2
Επόμενη αγωνιστική – 11η
ΑΕΚ Καισαρειάς Κήπου Σπάρτου – Μ. Αλέξ. Λευκοπηγής
Κοζάνη 2004 – Ηρακλής Δρεπάνου
Αναγέννηση Εράτυρας – Αναγέννηση Αργίλου
Α.Σ. Ποντίων Μεσοβούνου – Δράσις Τσοτυλίου