Γ’Εθνική 3ος όμιλος
23η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Νέος Αμφίλοχος 0-1
Ερμής Αμυνταίου – Τηλυκράτης 1-2
Σκουφάς Κομποτίου – Θεσπρωτός 0-2
Αστέρας Παραποτάμου – Δόξα Κρανούλας 0-1
Εθνικός Φιλιππιάδας – Μακεδονικός Φούφα 1-2
Πανλευκάδιος – Καστοριά 3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης
Βαθμολογία
1.Τηλυκράτης 45
2.Μακεδονικός Φούφα 40
3.Νέος Αμφίλοχος 40
4.Ερμής Αμυνταίου 39
5.ΑΕ Λευκίμμης 35
6.Θεσπρωτός 35
7.Δόξα Κρανούλας 31
8.Εθνικός Φιλιππιάδας 27
9.ΑΕΠ Καραγιαννίων 24
10.Πανλευκάδιος 19
11.Σκουφάς Κομποτίου 18
12.Αστέρας Παραποτάμου 14
13.Καστοριά 9
Επόμενη αγωνιστική – 24η
Ερμής Αμυνταίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Νέος Αμφίλοχος – Σκουφάς Κομποτίου
Θεσπρωτός – Αστέρας Παραποτάμου
ΑΕ Λευκίμμης – Εθνικός Φιλιππιάδας
Δόξα Κρανούλας – Πανλευκάδιος
Καστοριά – Μακεδονικός Φούφα
Ρεπό: Τηλυκράτης
ΕΠΣ Κοζάνης
Α’Κατηγορία
23η αγωνιστική
Τιτάν Σερβίων –Μακεδονικός Σιάτιστας 0-2
Ακρίτες Κοζάνης – Αλιάκμων Αιανής 0-1
Φ.Σ. Κοζάνη– ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 3-2
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής –Α.Ε. Κοζάνης 1-1
Μακεδονικός Κοζάνης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 1-1
Εθνικός Βατερού –Α.Σ. Βελβεντό 1-1
Α.Μ.Σ. Γαλατινή –Δόξα Λευκόβρυσης 2-0
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας– Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 3-0 α.α.
Βαθμολογία
1.Φ.Σ. Κοζάνη 60
2.Μακεδονικός Σιάτιστας 59
3.Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 50
4.Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 50
5.Μακεδονικός Κοζάνης 36
6.Α.Μ.Σ. Γαλατινή 35
7.Τιτάν Σερβίων 33
8.ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 31
9.Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 30
10.Α.Ε. Κοζάνης 28
11.Αλιάκμων Αιανής 25
12.Εθνικός Βατερού 24
13.Α.Σ. Βελβεντό 23
14.Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 22
15.Ακρίτες Κοζάνης 17
16.Δόξα Λευκόβρυσης 1
*από έναν αγώνα λιγότερο έχουν ο, ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης και Ακρίτες Κοζάνης
Επόμενη αγωνιστική – 24η
Μακεδονικός Κοζάνης – Εθνικός Βατερού
Α.Σ. Βελβεντό – Ακρίτες Κοζάνης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Τιτάν Σερβίων
Αλιάκμων Αιανής – Φ.Σ. Κοζάνη
Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Μ.Σ. Γαλατινή
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Δόξα Λευκόβρυσης – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Α.Ε. Κοζάνης
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
20η Αγωνιστική
Α.Ο. Κρόκου – Κένταυρος Πρωτοχωρίου 0-0
Απόλλων Αυλών – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής δ.δ.
Α.Ε. Καισαρειάς – Πρόοδος Μεταξά 6-1
Α.Σ. Καρυδίτσας – Α.Ε. Άνω Κώμης 1-1
Έλατος Ελάτης – Α.Ε. Κρανιδίων 1-0
Ερμής Πλατανορέμματος – Αναγέννηση Λιβαδερού 1-0
Ρεπό: Αίας Μικροβάλτου
Βαθμολογία
1.Κένταυρος Πρωτοχωρίου 48
2.Α.Ο. Κρόκου 41
3.ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 28
4.Έλατος Ελάτης 28
5.Ερμής Πλατανορέμματος 28
6.Α.Ε. Άνω Κώμης 28
7.Αναγέννηση Λιβαδερού 26
8.Πρόοδος Μεταξά 24
9.Α.Ε. Κρανιδίων 19
10.Α.Σ. Καρυδίτσας 19
11.Απόλλων Αυλών 14
12.Α.Ε. Καισαρειάς 13
13.Αίας Μικροβάλτου 9
*από έναν αγώνα λιγότερο έχουν η Πρόοδος Μεταξά, ο Έλατος Ελάτης, ο Απόλλων Αυλών και η Αγία Παρασκευή.
Επόμενη Αγωνιστική – 21η
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Πρόοδος Μεταξά
Α.Ε. Άνω Κώμης – Απόλλων Αυλών
Α.Ε. Κρανιδίων – Α.Ε. Καισαρειάς
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Σ. Καρυδίτσας
Αναγέννηση Λιβαδερού – Έλατος Ελάτης
Αίας Μικροβάλτου – Ερμής Πλατανορέμματος
Ρεπό: Α.Ο. Κρόκου
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
20η Αγωνιστική
Δόξα Μικροκάστρου – Α.Ε. Περδίκκα 1-3
Δόξα Βερμίου Πύργων – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 3-2
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Δαναοί Κοζάνης 2-1
Κεραυνός Πετρανών – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 0-2
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 3-6
Ερμής Ασβεστόπετρας – Κοζάνη 2004 αναβλήθηκε
Ρεπό: Πρόοδος Κομνηνών
Βαθμολογία
1.Πρόοδος Κομνηνών 40
2.Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 39
3.Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 35
4.Ερμής Ασβεστόπετρας 32
5.Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 31
6.Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 30
7.Δόξα Βερμίου Πύργων 28
8.Α.Ε. Περδίκκα 28
9.Βέρμιο Καρυοχωρίου 26
10.Δαναοί Κοζάνης 21
11.Δόξα Μικροκάστρου 11
12.Κεραυνός Πετρανών 10
13.Κοζάνη 2004 1
*από έναν αγώνα λιγότερο έχουν το Βέρμιο Καρυοχωρίου, η Δόξα Μικροκάστρου, Ερμής Ασβεστόπετρας και η Κοζάνη 2004.
Επόμενη Αγωνιστική – 21η
Δαναοί Κοζάνης – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-
Α.Ε. Περδίκκα – Βέρμιο Καρυοχωρίου-
Κοζάνη 2004 – Κεραυνός Πετρανών-
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Δόξα Μικροκάστρου-
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς – Ερμής Ασβεστόπετρας-
Πρόοδος Κομνηνών – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-
Ρεπό: Δόξα Βερμίου Πύργων
Γ’ κατηγορία
14η αγωνιστική
ΦΣ Εορδαϊκός – Αναγέννηση Αργίλου 8-2
Αστραπή Κλείτου- Ηρακλής Δρεπάνου 0-4
ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου – Δάφνη Πολυμύλου 0-0
Δράσις Τσοτυλίου – Εθνικός Πτολεμαΐδας 4-3
Αναγέννηση Εράτυρας – Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας 0-3
Βαθμολογία
1.Δάφνη Πολυμύλου 32
2.Αστραπή Κλείτου 24
3.Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας 23
4.Δράσις Τσοτυλίου 22
5.ΦΣ Εορδαϊκός 21
6.ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου 21
7.Ηρακλής Δρεπάνου 17
8.Αναγέννηση Αργίλου 12
9.Αναγέννηση Εράτυρας 10
10.Εθνικός Πτολεμαΐδας 10
*από έναν αγώνα λιγότερο έχουν Αναγέννηση Αργίλου, Εθνικός Πτολεμαΐδας
Επόμενη αγωνιστική 15η
Αναγέννηση Αργίλου – Αναγέννηση Εράτυρας-
ΦΣ Εορδαϊκός – Δράσις Τσοτυλίου
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας – ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου
Εθνικός Πτολεμαΐδας – Αστραπή Κλείτου
Ηρακλής Δρεπάνου – Δάφνη Πολυμύλου