ΓΈθνική 3ος όμιλος
7η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης 2-0
Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας0-1
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα 4-0
Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά 4-1
Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος 1-1
Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0
Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου
Βαθμολογία
1.Τηλυκράτης 2014 16
2.ΑΕ Λευκίμμης 14
3.Μακεδονικός Φούφα 13
4.Α.Ε. Ποντίων 13
5.Ερμής Αμυνταίου 12
6.Δόξα Κρανούλας 11
7. Νέος Αμφίλοχος 9
8. Θεσπρωτός 6
9.Εθνικός Φιλιππιάδας 6
10.Σκουφάς Κομποτίου 5
11.Πανλευκάδιος 5
12.Αστέρας Παραποτάμου 1
13.Καστοριά 1
Επόμενη αγωνιστική 8η
Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου
Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Παραποτάμου
Ρεπό: Πανλευκάδιος
ΕΠΣ Κοζάνης
Α’ Κατηγορία
9η Αγωνιστική
Ακρίτες Κοζάνης – Α.Σ. Βελβεντό 1-0
Τιτάν Σερβίων – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 1-3
Φ.Σ. Κοζάνη – Αλιάκμων Αιανής 1-0
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 1-3
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Δόξα Λευκόβρυσης 2-0
Α.Ε. Κοζάνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 0-1
Εθνικός Βατερού – Μακεδονικός Κοζάνης 1-2
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Μακεδονικός Σιάτιστας 0-7
Βαθμολογία
1. Μακεδονικός Σιάτιστας 25
2. Φ.Σ. Κοζάνη 24
3. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 24
4. Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 19
5. ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 17
6. Μακεδονικός Κοζάνης 17
7. Α.Μ.Σ. Γαλατινή 15
8. Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 15
9. Τιτάν Σερβίων 13
10. Α.Ε. Κοζάνης 9
11. Α.Σ. Βελβεντό 8
12. Εθνικός Βατερού 8
13. Ακρίτες Κοζάνης 6
14. Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 4
15. Αλιάκμων Αιανής 2
16. Δόξα Λευκόβρυσης 0
Επόμενη Αγωνιστική – 10η
Ακρίτες Κοζάνης – Εθνικός Βατερού
Μακεδονικός Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων
Α.Σ. Βελβεντό – Φ.Σ. Κοζάνη
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Αλιάκμων Αιανής – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Σιάτιστας – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Α.Ε. Κοζάνης
Δόξα Λευκόβρυσης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Β’Κατηγορία 1ος όμιλος
8η Αγωνιστική
Πρόοδος Μεταξά – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 1-0
Απόλλων Αυλών – Α.Ε. Άνω Κώμης 1-6
Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Ε. Κρανιδίων 3-0 α.α.
Α.Σ. Καρυδίτσας – Κένταυρος Πρωτοχωρίου 1-2
Έλατος Ελάτης – Αναγέννηση Λιβαδερού 1-2
Ερμής Πλατανορέμματος – Αίας Μικροβάλτου 4-1
Ρεπό: Α.Ο. Κρόκου
Βαθμολογία
1. Κένταυρος Πρωτοχωρίου 22
2. ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 16
3. Α.Ο. Κρόκου 14
4. Ερμής Πλατανορέμματος 14
5. Α.Ε. Άνω Κώμης 14
6. Αναγέννηση Λιβαδερού 11
7. Πρόοδος Μεταξά 10
8. Α.Σ. Καρυδίτσας 9
9. Α.Ε. Κρανιδίων 6
10. Α.Ε. Καισαρειάς 6
11. Απόλλων Αυλών 5
12. Έλατος Ελάτης 5
13. Αίας Μικροβάλτου 1
Επόμενη Αγωνιστική – 9η
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Ε. Κρανιδίων – Πρόοδος Μεταξά
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Απόλλων Αυλών
Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Καισαρειάς
Αίας Μικροβάλτου – Έλατος Ελάτης
Α.Ο. Κρόκου – Ερμής Πλατανορέμματος
Ρεπό: Α.Σ. Καρυδίτσας
2ος όμιλος
8η Αγωνιστική
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Δαναοί Κοζάνης 6-1
Βέρμιο Καρυοχωρίου-Α.Ε. Περδίκκα 1-2
Ερμής Ασβεστόπετρας-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 2-1
Κεραυνός Πετρανών-Κοζάνη 2004 3-3
Δόξα Μικροκάστρου-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Πρόοδος Κομνηνών 1-4
Ρεπό: Δόξα Βερμίου Πύργων
Βαθμολογία
1. Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 16
2. Βέρμιο Καρυοχωρίου 16
3. Ερμής Ασβεστόπετρας 15
4. Α.Ε. Περδίκκα 15
5. Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 15
6. Πρόοδος Κομνηνών 13
7. Δόξα Βερμίου Πύργων 10
8. Α.Ε.Κ. Καλαμιάς 9
9. Δαναοί Κοζάνης 7
10. Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 6
11. Κεραυνός Πετρανών 6
12. Δόξα Μικροκάστρου 4
13. Κοζάνη 2004 1
Επόμενη Αγωνιστική – 9η
Δαναοί Κοζάνης-Α.Ε. Περδίκκα
Κοζάνη 2004-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Βέρμιο Καρυοχωρίου
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Κεραυνός Πετρανών
Πρόοδος Κομνηνών-Ερμής Ασβεστόπετρας
Δόξα Βερμίου Πύργων-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ρεπό: Δόξα Μικροκάστρου
Γ’Κατηγορία
4η αγωνιστική
ΦΣ Εορδαϊκός – Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας 2-6
ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου – Ηρακλής Δρεπάνου 5-2
Αναγέννηση Αργίλου – Εθνικός Πτολεμαΐδας 1-0
Αναγέννηση Εράτυρας-Δάφνη Πολυμύλου 0-2
Δράσις Τσοτυλίου – Αστραπή Κλείτου 5-1
Βαθμολογία
1.Δάφνη Πολυμύλου 9
2.ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου 8
3.Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας 7
4.Αναγέννηση Αργίλου 7
5.Εθνικός Πτολεμαΐδας 6
6.Ηρακλής Δρεπάνου 5
7.Αναγέννηση Εράτυρας 3
8.ΦΣ Εορδαϊκός 2
9.Αστραπή Κλείτου2
10.Δράσις Τσοτυλίου – 6
Επόμενη αγωνιστική 5η
Ηρακλής Δρεπάνου- Αστραπή Κλείτου
Αναγέννηση Αργίλου – ΦΣ Εορδαϊκός – Ακαδημία Ποδ. Πτολ/δας
Δάφνη Πολυμύλου- ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου
Εθνικός Πτολεμαΐδας – Δράσις Τσοτυλίου
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας – Αναγέννηση Εράτυρας