Αποτελέσματα αγώνων Γ εθνικής
2ος όμιλος
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΟ Τρίκαλα 0-0
Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλ. Νεοκαισάρειας 2-0
Πυρσός Γρεβενών – Λευκάδια 2-1
Αναγέννηση Άρτας – Ρήγας Φεραίος 2-1
Δωτιέας Αγιάς – Κοζάνη 1-1
Πύρασος – ΑΕ Καραϊσκάκης 1-4
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Μακροχώρι 4-2
Βατανιακός – Θεσπρωτός 1-3
Βαθμολογία (10η αγωνιστική)
- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 23
- ΑΟ Τρίκαλα 22
- Αναγέννηση Άρτας 22
- ΑΕ Καραϊσκάκης 21
- Θεσπρωτός 21
- Ρήγας Φεραίος 19
- Οπούντιος Μαρτίνου 18
- Κοζάνη 13
- Οικονόμος Τσαριτσάνης 13
- Εθνικός Φιλιππιάδας 13
- Πύρασος 10
- Δωτιέας Αγιάς 9
- Πυρσός Γρεβενών 4
- Μακροχώρι 3
- Βατανιακός 3
- Λευκάδια 0
Επόμενη αγωνιστική
ΑΟ Τρίκαλα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Λευκάδια – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου
Κοζάνη – Πυρσός Γρεβενών
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Άρτας
Μακροχώρι – Δωτιέας Αγιάς
Θεσπρωτός – Πύρασος
Βατανιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αποτελέσματα αγώνων ΕΠΣ Κοζάνης
Α κατηγορία
Μακεδονικός Σιάτιστας – Αναγέννηση Εράτυρας 1-1
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Απόλλων Ακρινής 2-0
Μακεδονικός Φούφα – Αλιάκμων Αιανής 3-0
Μακεδονικός Κοζάνης – Αστραπή Κλείτου 0-0
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου- Α.Σ. Βελβεντό 3-2
Α.Ε. Περδίκκα – Α.Ε. Κοζάνης 1-4
Α.Ε. Ελίμειας – Εορδαϊκός 0-3
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Α.Μ.Σ. Γαλατινή 6-1
Βαθμολογία (13η αγωνιστική)
- Μακεδονικός Φούφα 33
- Εορδαϊκός 32
- Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 29
- Αστραπή Κλείτου 27
- Μακεδονικός Σιάτιστας 27
- Αναγέννηση Εράτυρας 23
- Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 20
- Α.Σ. Βελβεντό 19
- Απόλλων Ακρινής 16
- Αλιάκμων Αιανής 15
- Α.Ε. Ελίμειας 13
- Α.Ε. Κοζάνης 13
- Μακεδονικός Κοζάνης 11
- Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 10
- Α.Ε. Περδίκκα 10
- Α.Μ.Σ. Γαλατινή 1
Επόμενη αγωνιστική
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Α.Ε. Ελίμειας
Εορδαϊκός – Μακεδονικός Κοζάνης
Α.Σ. Βελβεντό – Μακεδονικός Σιάτιστας
Αστραπή Κλείτου – Μακεδονικός Φούφα
Αναγέννηση Εράτυρας – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Αλιάκμων Αιανής – Α.Ε. Περδίκκα
Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Κοζάνης – Απόλλων Ακρινής
Β κατηγορία
1ος όμιλος
Τιτάν Σερβίων – Α.Ε. Άνω Κώμης 4-0
Κοζάνη 2004 – Μ. Αλ. Λευκοπηγής 3-0
Ερμής Πλατανορέμματος – Αναγ. Λιβαδερού 4-1
Εθνικός Βατερού – ΑΟ Τρανοβάλτου 2-0
Έλατος Ελάτης – Δόξα Ροδιανής 2-3
Κένταυρος Πρωτοχωρίου – ΑΕ Κρανιδίων 2-0
Αγία Παρασκευή – Ιωνικός Βαθυλάκκου 0-1
Βαθμολογία (12η αγωνιστική)
- Εθνικός Βατερού 32
- Τιτάν Σερβίων 23
- Ιωνικός Βαθυλάκκου 22
- Α.Ε. Άνω Κώμης 20
- Αγία Παρασκευή 19
- Κένταυρος Πρωτοχωρίου 19
- Κοζάνη 2004 17
- Μ. Αλ. Λευκοπηγής 16
- Έλατος Ελάτης 13
- Αναγέννηση Λιβαδερού 11
- ΑΟ Τρανοβάλτου 9
- Ερμής Πλατανορέμματος 9
- ΑΕ Κρανιδίων 8
- Δόξα Ροδιανής 8
Επόμενη αγωνιστική
Α.Ε. Άνω Κώμης – Δόξα Ροδιανής
Αναγέννηση Λιβαδερού – Τιτάν Σερβίων
ΑΕ Κρανιδίων – Έλατος Ελάτης
Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Ερμής Πλατανορέμματος
Ιωνικός Βαθυλάκκου – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
ΑΟ Τρανοβάλτου – Κοζάνη 2004
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Εθνικός Βατερού
2ος όμιλος
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – ΑΣ Ποντοκώμης 2-3
Μέγας Αλ. Άρδασσας – ΕΑΣ Ανθότοπος 2-1
Πολυνίκης – Κεραυνός Πετρανών 2-0
Ερμής Ασβεστόπετρας – Ακρίτες Κοζάνης 4-0
Μ. Αλ. Χαραυγής – Άρης Μαυροπηγής 2-1
Ηρακλής Κρυόβρυσης – Βέρμιο Καρυοχωρίου 2-2
ΠΑΟΚ Κοίλων – Δόξα Μικροκάστρου 3-0
Βαθμολογία
1. ΠΑΟΚ Κοίλων 33
2. Μ. Αλ. Άρδασσας 29
3. Ερμής Ασβεστόπετρας 23
4. ΕΑΣ Ανθότοπος 22
5. Κεραυνός Πετρανών 19
6. Πολυνίκης 17
7. ΑΣ Ποντοκώμης 16
8. Μ. Αλ. Χαραυγής 15
9. Δόξα Μικροκάστρου 14
10. Ηρακλής Κρυόβρυσης 14
11. Ατρόμ. Πτολεμαΐδας 13
12. Βέρμιο Καρυοχωρίου 12
13. Ακρίτες Κοζάνης 11
14. Άρης Μαυροπηγής 0
Επόμενη αγωνιστική
ΑΣ Ποντοκώμης – Ακρίτες Κοζάνης
Άρης Μαυροπηγής – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
ΕΑΣ Ανθότοπος – Ερμής Ασβεστόπετρας
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Μ. Αλ. Χαραυγής
Δόξα Μικροκάστρου – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Κεραυνός Πετρανών – Ηρακλής