Σάββατο, 27 Ιουλίου, 2024

Καταδικαστική ήττα για την ΚΟΖΑΝΗ στις καθυστερήσεις του αγώνα με τον ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟ

0 comment 1 minutes read

Η ομάδα της ΚΟΖΑΝΗΣ, στα πλαίσια της 9ης αγωνιστικής των play out της superleague2, αντιμετώπισε στην Χαλάστρα την ομάδα του ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ και γνώρισε την ήττα με 1-0.

Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης πέτυχε ο Καθάριος με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 92ο λεπτό της αναμέτρησης. Η ΚΟΖΑΝΗ διαμαρτύρεται για την υπόδειξη του πέναλτι και για ακόμα μία φάση στο 60ο λεπτό γιατί δεν δόθηκε πέναλτι υπέρ της.

Πλέον η ΚΟΖΑΝΗ ελπίζει σ ένα “θαύμα” και συνδυασμό αποτελεσμάτων για να αποφύγει τον υποβιβασμό. Την τελευταία αγωνιστική αν κερδίσει τον ΑΙΟΛΙΚΟ και χάσει ο ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ από τον ΗΡΑΚΛΗ και η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ από τον ΠΑΟΚ Β’.