«Δεσποζόμενα- Αδέσποτα Ζώα Συντροφιάς». Εκδήλωση από το Δήμο Βοΐου σε συνεργασία την Κτηνιατρική Υπηρεσία Π.Ε. Κοζάνης και την Ελληνική Αστυνομία (Α.Τ. Βοΐου)
Ο Δήμος Βοΐου σε συνεργασία την Κτηνιατρική Υπηρεσία Π.Ε. Κοζάνης και την Ελληνική Αστυνομία (Α.Τ. Βοΐου) διοργανώνει ενημερωτική εκδήλωση με θέμα «Δεσποζόμενα- Αδέσποτα Ζώα Συντροφιάς», την Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 12:00 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Βοΐου στη Σιάτιστα.
Εισηγητές:
Πήττας Θεόδωρος, αρμόδιος Αντιδήμαρχος Βοΐου για την εποπτεία διαχείρισης του προγράμματος για την περισυλλογή και την φροντίδα των αδέσποτων ζώων.
Η ‘Εφημερίδα Νομού Κοζάνης’ είναι μια στήλη στην ενημέρωση της τοπικής κοινότητας, αντανακλώντας την πολυμορφία και τη ζωντάνια της περιοχής. Με την αφοσίωσή της στην έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση, καθώς και την αντικειμενική κάλυψη των γεγονότων, έχει καθιερωθεί ως αξιόπιστη πηγή πληροφοριών για τους αναγνώστες της.
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. ΑποδοχήΔιαβάστε περισσότερα