Ο Σύλλογος Γονέων του 12ου Νηπιαγωγείου Κοζάνης θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά το ζαχαροπλαστείο Αμορίνο-Αγάπη για το γλυκό και τα κρεοπωλεία Εβρένογλου, Ζερβανταρίδης, Κυρατσούς, Μπέμπης και Τσίοπτσιας για τις δωρεές τους στο σχολείο μας. Το ζαχαροπλαστείο Αμορίνο-Αγάπη για το γλυκό μας δώρισε 65 πιτάκια κουρού για όλα τα παιδιά και τα κρεοπωλεία Εβρένογλου, Ζερβανταρίδης, Κυρατσούς, Μπέμπης και Τσίοπτσιας μας δώρισαν κιμά και λουκάνικα ενόψει του εορτασμού της Τσικνοπέμπτης στο σχολείο. Η ανταπόκρισή τους ήταν άμεση και η ευγενική δωρεά τους θα χαρίσει χαμόγελα στα παιδιά του σχολείου μας. Ευχόμαστε στους ιδιοκτήτες και το προσωπικό των παραπάνω καταστημάτων Καλή Αποκριά με Υγεία και Ευτυχία.