Με βαθύτατη θλίψη και οδύνη πληροφορηθήκαμε σήμερα τον αδόκητο χαμό σε τροχαίο δυστύχημα του φοιτητή του Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών, Περικλή Σταυρόπουλου, ενός νέου ανθρώπου, γεμάτου ζωντάνια, όνειρα για τη ζωή, σχέδια για το μέλλον, στο κατώφλι της ολοκλήρωσης των σπουδών του.
Σύσσωμη και συγκλονισμένη η πανεπιστημιακή κοινότητα εκφράζει την αμέριστη συμπαράσταση και τα ειλικρινή συλλυπητήρια στους οικείους του.
Η ‘Εφημερίδα Νομού Κοζάνης’ είναι μια στήλη στην ενημέρωση της τοπικής κοινότητας, αντανακλώντας την πολυμορφία και τη ζωντάνια της περιοχής. Με την αφοσίωσή της στην έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση, καθώς και την αντικειμενική κάλυψη των γεγονότων, έχει καθιερωθεί ως αξιόπιστη πηγή πληροφοριών για τους αναγνώστες της.
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. ΑποδοχήΔιαβάστε περισσότερα