86
Για μια ακόμη χρόνια τα μέλη του ΚΑΠΗ του Δήμου Κοζάνης απέδειξαν ότι το κέφι και η ζωντάνια δεν έχουν ηλικία. Χόρεψαν και διασκέδασαν στην εκδήλωση κοπής βασιλόπιτας, για πολλές ώρες.
Μου δόθηκε η ευκαιρία να ανταλλάξω ευχές μαζί τους για καλή χρονιά ,με υγεία και πολλές δραστηριότητες. Το ΚΑΠΗ Κοζάνης διαθέτει αξιόλογο ανθρώπινο δυναμικό που υποστηρίζει τη λειτουργία του. Είναι οι υπάλληλοι, οι συνεργάτες και οι εθελοντές που κρατούν ζωντανή αυτή την μεγάλη οικογένεια.
![](https://efkozani.gr/wp-content/uploads/2024/03/430271240-10232440070564282-8641321860035347045-n-1024x461.jpg)
![](https://efkozani.gr/wp-content/uploads/2024/03/430221808-10232440070164272-4536305452992910497-n-1024x461.jpg)
Κατερίνα Δαδαμόγια