Σάββατο, 27 Ιουλίου, 2024

Ισόπαλη αναδείχτηκε η ΚΟΖΑΝΗ στον εκτός έδρας αγώνα με τον ΗΡΑΚΛΗ

0 comment 4 minutes read

Ισόπαλο ήταν το αποτέλεσμα του αγώνα μεταξύ του ΗΡΑΚΛΗ και της Κοζάνης στα πλαίσια της 12ης αγωνιστικής της super league 2.

Ο ΗΡΑΚΛΗΣ κατάφερε να προηγηθεί στο 24ο λεπτό της αναμέτρησης με σου του Κούστα και παρότι είχε τις ευκαιρίες να κάνει το 2-0, η ομάδα της ΚΟΖΑΝΗΣ κέρδισε πέναλτι στο 70ο λεπτό ο  τερματοφύλακας του ΗΡΑΚΛΗ όμως το απέκρουσε και το σκορ παρέμενε 1-0. Στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων ωστόσο η ομάδα της ΚΟΖΑΝΗΣ κατάφερε να ισοφαρίσει με τον Κανούλα και να πάρει τον πόντο στο τέλος της αναμέτρησης.