Δεν θα διεκδικήσω τον Δημαρχιακό Θώκο του Δήμου Σερβίων – Βελβεντου στις εκλογές του Μαΐου 2014.
Δεν εγκαταλείπω την πολιτική και θέλω να ευχαριστήσω μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου, όλους τους Συνεργάτες και τους Συμπολίτες μου, που με στήριξαν και που συνεχίζουν να με στηρίζουν μέχρι σήμερα.
Λόγω της δύσκολης οικονομικής συγκυρίας όμως, είμαι αναγκασμένος να ασχολούμαι περισσότερες ώρες με τις επαγγελματικές μου δραστηριότητες, γεγονός που με αποκλείει από την καθημερινή μου ενασχόληση με τα προβλήματα του Δήμου.
Είναι βεβαίως αυτονόητο ότι παρόλο που δεν θα είμαι υποψήφιος στις αυτοδιοικητικές εκλογές του Μαΐου , θα δώσω και εγώ τον αγώνα μου, προκειμένου να προχωρήσουν ζητήματα που χρήζουν επίλυσης. Θα εξακολουθήσω ωστόσο να ενδιαφέρομαι για τα κοινά, να στηρίζω τους Συνδημότες μου και να είμαι δίπλα τους με το αίσθημα υψηλής ευθύνης που διδάχτηκα από την οικογένειά μου, από την ενασχόλησή μου στα κοινά μαζί με τους συνεργάτες μου και από την καθημερινή επαφή με τους Συμπολίτες μου.
Η ‘Εφημερίδα Νομού Κοζάνης’ είναι μια στήλη στην ενημέρωση της τοπικής κοινότητας, αντανακλώντας την πολυμορφία και τη ζωντάνια της περιοχής. Με την αφοσίωσή της στην έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση, καθώς και την αντικειμενική κάλυψη των γεγονότων, έχει καθιερωθεί ως αξιόπιστη πηγή πληροφοριών για τους αναγνώστες της.
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. ΑποδοχήΔιαβάστε περισσότερα