Εκφράζουμε τη βαθύτατη λύπη μας για τον αδόκητο και πρόωρο θάνατο του φίλου μας Χαράλαμπου Κυρικλίδη ο οποίος εκτός από καταξιωμένος εκπαιδευτικός υπήρξε ενεργός πολίτης της τοπικής μας κοινωνίας.
ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ
ΝΕ ΠΕ Κοζάνης
Εκφράζουμε τη βαθύτατη λύπη μας για τον αδόκητο και πρόωρο θάνατο του φίλου μας Χαράλαμπου Κυρικλίδη ο οποίος εκτός από καταξιωμένος εκπαιδευτικός υπήρξε ενεργός πολίτης της τοπικής μας κοινωνίας.
ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ
ΝΕ ΠΕ Κοζάνης
Η ‘Εφημερίδα Νομού Κοζάνης’ είναι μια στήλη στην ενημέρωση της τοπικής κοινότητας, αντανακλώντας την πολυμορφία και τη ζωντάνια της περιοχής. Με την αφοσίωσή της στην έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση, καθώς και την αντικειμενική κάλυψη των γεγονότων, έχει καθιερωθεί ως αξιόπιστη πηγή πληροφοριών για τους αναγνώστες της.
@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Codelux web Design
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Αποδοχή Διαβάστε περισσότερα