Τα παιδιά του πρότυπου Πολιτιστικού Συλλόγου της ΖΕΠ σε συνεργασία με την ορχήστρα ποικίλης μουσικής, διοργανώνουν την Χριστουγεννιάτική τους εκδήλωση στο κτίριο της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας, την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2013 και ώρα 18:30.
Η ‘Εφημερίδα Νομού Κοζάνης’ είναι μια στήλη στην ενημέρωση της τοπικής κοινότητας, αντανακλώντας την πολυμορφία και τη ζωντάνια της περιοχής. Με την αφοσίωσή της στην έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση, καθώς και την αντικειμενική κάλυψη των γεγονότων, έχει καθιερωθεί ως αξιόπιστη πηγή πληροφοριών για τους αναγνώστες της.
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. ΑποδοχήΔιαβάστε περισσότερα