30
Την Τρίτη 22-4-14, στο χωριό Αναρράχη, ο υποψήφιος περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας Θέμης Μουμουλίδης μαζί με κλιμάκιο της περιφερειακής παράταξης “Αλλάζουμε Εποχή” παρακολούθησαν την λειτουργία και ακολούθησαν την περιφορά της εικόνας του Αγίου Γεωργίου, πολιούχου του χωριού.
![ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ2](https://efkozani.gr/wp-content/uploads/2014/04/ΑΓΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ2-300x194.jpg)
Κατόπιν παρακολούθησαν τις εορταστικές εκδηλώσεις προς τιμήν του Αγίου Γεωργίου όπου συμμετείχαν τοπικά συγκροτήματα. .