Ο Σύλλογος Φίλων Εικαστικών Τεχνών Εορδαίας, συμμετέχοντας στις εκδηλώσεις που προγραμματίζονται στο χώρο της Δημοτικής Αστυνομίας, διοργανώνει έκθεση εικαστικών των μελών του. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να συμμετέχουν με 1-2 έργα. Προϋπόθεση συμμετοχής η οικονομική τακτοποίηση των μελών. Τα έργα θα συγκεντρωθούν στο σύλλογο τα απογεύματα Τετάρτης και Πέμπτης.
Έκθεση εικαστικών από το Σύλλογο Φίλων Εικαστικών Τεχνών Εορδαίας
35
προηγουμενο