Ο Σύλλογος Δρομέων Υγείας Κοζάνης σε συνεργασία με το Δήμο Κοζάνης, θα πραγματοποιήσουν, την Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2013, καθαρισμό του μονοπατιού του Ψηλού Αηλιά, καθώς και του αλσυλλίου που βρίσκεται δίπλα στο «Νιάημερο». Παρακαλούνται οι πολίτες να συνδράμουν σε αυτή την προσπάθεια. Ο καθαρισμός θα ξεκινήσεις στις 10.00πμ από το χώρο του «Νιάημερου».
Η ‘Εφημερίδα Νομού Κοζάνης’ είναι μια στήλη στην ενημέρωση της τοπικής κοινότητας, αντανακλώντας την πολυμορφία και τη ζωντάνια της περιοχής. Με την αφοσίωσή της στην έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση, καθώς και την αντικειμενική κάλυψη των γεγονότων, έχει καθιερωθεί ως αξιόπιστη πηγή πληροφοριών για τους αναγνώστες της.
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. ΑποδοχήΔιαβάστε περισσότερα