Tη Δευτέρα 7-4-2014 και ώρα 7μ.μ. στο Αναψυκτήριο του Δήμου Κοζάνης θα γίνει
Πολιτική Εκδήλωση του ΣΥΡΙΖΑ με τον Γραμματέα της Κοινοβουλευτικής Ομάδας σ.
ΝΙΚΟ ΒΟΥΤΣΗ
ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ
Tη Δευτέρα 7-4-2014 και ώρα 7μ.μ. στο Αναψυκτήριο του Δήμου Κοζάνης θα γίνει
Πολιτική Εκδήλωση του ΣΥΡΙΖΑ με τον Γραμματέα της Κοινοβουλευτικής Ομάδας σ.
ΝΙΚΟ ΒΟΥΤΣΗ
ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ
Η ‘Εφημερίδα Νομού Κοζάνης’ είναι μια στήλη στην ενημέρωση της τοπικής κοινότητας, αντανακλώντας την πολυμορφία και τη ζωντάνια της περιοχής. Με την αφοσίωσή της στην έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση, καθώς και την αντικειμενική κάλυψη των γεγονότων, έχει καθιερωθεί ως αξιόπιστη πηγή πληροφοριών για τους αναγνώστες της.
@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Codelux web Design
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Αποδοχή Διαβάστε περισσότερα