Την Κυριακή 6-4-14 στις 6μμ, ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονία Θέμης Μουμουλίδης, συνοδευόμενος από τον Μίμη Δημητριάδη και τον Τάσο Πολιτίδη, παρακολούθησαν στην κατάμεστη αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Πτολεμαΐδας την χοροθεατρική παράσταση ¨Χιονάτη¨ που ανέβασε η Πειραματική Σχολή Κλασικού Χορού Πτολεμαΐδας.
Η ‘Εφημερίδα Νομού Κοζάνης’ είναι μια στήλη στην ενημέρωση της τοπικής κοινότητας, αντανακλώντας την πολυμορφία και τη ζωντάνια της περιοχής. Με την αφοσίωσή της στην έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση, καθώς και την αντικειμενική κάλυψη των γεγονότων, έχει καθιερωθεί ως αξιόπιστη πηγή πληροφοριών για τους αναγνώστες της.
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. ΑποδοχήΔιαβάστε περισσότερα